Number of items: 331

Székács Emlékkönyv. Székács József születésének százéves, a gyámintézetnek félszázados, a theol. akadémiának harminc éves emlékünnepe alkalmából. Pozsony-Budapest, 1912, Magyarhoni Ágostai Hitvallású Evang. Keresztyén Egyetemes Egyház Theol. Akadémiának Székács József-Köre, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. 568p. Kiadói, szélein szakadozott egészvászon kötés, festett lapélekkel.
19207.

1 800 HUF
Szabó Richárd: Ady Endre lírája. Írások Ady Endréről. Bp., 1945, Ady Könyvkiadó. Átkötött egészvászon kötésben, benne az eredeti sérült papírborítóval.
19208.

1 800 HUF
Brisits Frigyes: Bitter Illés, az igazgató. A Szent Imre Gimnázium első igazgatója. Bp., 2008, Budai Ciszterci Szent Imre Gimnázium. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19209.

1 800 HUF
Fekete István: Ködös utak. Válogatott elbeszélések és kisregények. Bp., 1979, Szépirodalmi Könyvkiadó. 686p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A védőborítón kis szakadással, ragasztással.
19210.

1 400 HUF
11
Vegyes statisztikai tétel, 3 kötet:   Statisztikai adatforrások. Bibliográfia 1998-2000. Bp., 2002.,KSH. Kiadó papírkötés;   Varga Gyula (1853-1929) műveinek válogatott bibliográfiája. Nagy Magyar Statisztikusok 19. Bp., 2006.,KSH. Kiadó papírkötés;   Magyar közgazdasági és statisztikai irodalom bibliográfia. Bp., 1971.,KSH. Kiadó papírkötés;
19211.

1 600 HUF
Kalevala, a finnek nemzeti hőskölteménye. A finn eredetiből fordította és a summázó versikéket írta: Vikár Béla. Akseli Gallen-Kallela képeivel illusztrált. Bp., 1935., La Fontaine Irodalmi Társaság (Vác, Kapisztán-ny.), 8+333 p. Második, jubileimi kiadás. Kiadó papírkötés, szakadozott borítószélekkel, foltos.
19212.

1 200 HUF
Régimódi kézimunkák. 1906-1916. Vál. és szerk.: Miklós Magda. F. Dózsa Katalin jegyzeteivel. Bp., én.,Magyar Divat Intézet. Kiadói papírkötés.
19213.

1 200 HUF
Vegyes DEDIKÁLT könyvtétel, 4 db: Sándor György: Miért lettem Kádár híve, Karátson Endre: Otthonok I-II. köt., Gergely Ágnes: Stációk, Hidas Antal: Világotjárt sorok.
19214.

1 800 HUF
19215.

800 HUF
Lynette Andreson: Kutya macska varrótű Bp., 2010. Arena. Kiadói paprkötésben
19216.

1 600 HUF
Futó Jenő: Gárdonyi Géza. DEDIKÁLT! Hódmezővásárhely, 1930, Erdei Sándor. Kiadói papírkötés, rossz, sérült, megviselt állapotban.
19217.

1 200 HUF
1928 Pesti Hírlap Kincsesháza. Pesti Hírlap Könyvtára 4. köt. Bp., Légrády. Átkötött félvászon-kötésben.
19218.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF