Books: Architecture, Art

Number of items: 221

18439.

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1990 Michael Maislinger: Bilder. A művész által DEDIKÁLT példány! Wien, Verlag Flutlicht, 10 sztl. lev. Gazdag képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
18440.

2 400 HUF
Michelle Olley: Vénusz. Az erotikus fényképészet remekei. Fordította Buda Júlia. Bp., 2002, Glória. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
18441.

3 000 HUF
Ámos Imre és a 20. század. Kortárs összművészeti kiállítás. (Szerk.: Galambos Ádám) Budapest, é.n. Corvina-Luther Kiadó. 175p. Gazdag képanyaggal, CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
18442.

3 800 HUF
10,27
11,18
Művészet. Szerk.: Lyka Károly. III. évfolyam. Országos Magyar Képzőművészeti Társulat. Budapest, 1904, Singer és Wolfner. Képekkel illusztrált, kiadói, kissé kopottas egészvászon kötésben.
18443.

3 000 HUF
Kiálts telyes torokkal. Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.
18444.

"Kiálts telyes torokkal". Képek és írások Pap Gábor művészettörténész 60. születésnapjára. Bp., 2000, Polar. Kiadói kartonált papírkötés.

3 000 HUF
Rippl-Rónai és Maillol. Egy művészbarátság története. Szerk.: Földi Eszter. Rippl-Rónai and Maillol. The Story of a Friendship. Kiállítási katalógus. Bp., 2014., Szépművészeti Múzeum - Magyar Nemzeti Galéria. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és angol nyelven. Kiadói papírkötés.
18445.

3 000 HUF
Ruzicskay György: Tessedik Sámuel élete. Ruzicskay György rajzműve. Gyomaendrőd, 1992, Kner Nyomda. Magyar és angol nyelven. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Számozott (663./1000), Ruzicskay György (1896-1993) festőművész által aláírt példány!
18446.

3 000 HUF
Régiséggyűjtők kézkönyve, 2 kötet: John Andrews: Antik bútorok; John Sandon: Antik porcelán. Bp., 1998, SubRosa. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
18447.

3 800 HUF
10,27
11,18
9
2000 Erdélyi Művészet. I. évf. 1. szám.
18448.

2 000 HUF
Doris Krystof: Amadeo Modigliani 1884-1920. A pillanat költészete. Ford.: Gabos Erika. Bp., 2002, Taschen/Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18449.

2 000 HUF
Norbert Wolf: Expresszionizmus. Ford.: Kézdy Beatrix. Bp., 2006, Taschen/Vince. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
18450.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF