Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 216

Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, bronz emlékzseton (22mm) T:AU patina Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, bronze token (22mm) C:AU patina
34012.

2 000 HUF
Ausztria 1978. 100 éves a Linzi Takarékpénztár kétoldalas, aranyozott fém emlékzseton (22mm) T:AU Austria 1978. 100 Jahre - Linzer Sparkasse two-sided, gilt metal token (22mm) C:AU
34013.

2 000 HUF
Ausztria 1979. Innviertel, Ausztria 200. évfordulója jelzett Ag emlékérem (19,79g/0.900/35mm) T:AU kis patina, karc Austria 1979. 200th Anniversary of Innviertel, Austria hallmarked Ag commemorative medallion (19,79g/0.900/35mm) C:AU small patina, scratch
34014.

Ausztria 1979. "Innviertel, Ausztria 200. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (19,79g/0.900/35mm) T:AU kis patina, karc Austria 1979. "200th Anniversary of Innviertel, Austria" hallmarked Ag commemorative medallion (19,79g/0.900/35mm) C:AU small patina, scratch

7 000 HUF
18,92
20,59
Ausztria 1979. Naptár ezüstözött bronz naptár érem (40mm) T:AU  Austria 1979. Calendar silver-plated bronze calendar medallion (40mm) C:AU
34015.

Ausztria 1979. "Naptár" ezüstözött bronz naptár érem (40mm) T:AU Austria 1979. "Calendar" silver-plated bronze calendar medallion (40mm) C:AU

1 000 HUF
Ausztria 1986. 25 éves a Szövetségi Kereskedelmi Iskola - Stájerország jelzett Ag emlékérem (13,62g/0.800/30mm) T:AU kis patina Austria 1986. 25th Anniversary of the Federal Trade School - Styria hallmarked Ag commemorative medallion (13,62g/0.800/30mm) C:AU small patina
34016.

Ausztria 1986. "25 éves a Szövetségi Kereskedelmi Iskola - Stájerország" jelzett Ag emlékérem (13,62g/0.800/30mm) T:AU kis patina Austria 1986. "25th Anniversary of the Federal Trade School - Styria" hallmarked Ag commemorative medallion (13,62g/0.800/30mm) C:AU small patina

5 000 HUF
Ausztria DN A tűzoltóság és a mentőszolgálat területén végzett 40 évnyi érdemes munkáért kétoldalas bronz érdemérem (32mm) T:AU Austria DN Für verdienstvolle Tätigkeit auf dem gebiete des Feuerwehr- u. Rettungswesens two-sided bronze award medal (32mm) C:AU
34017.

Ausztria DN "A tűzoltóság és a mentőszolgálat területén végzett 40 évnyi érdemes munkáért" kétoldalas bronz érdemérem (32mm) T:AU Austria DN "Für verdienstvolle Tätigkeit auf dem gebiete des Feuerwehr- u. Rettungswesens" two-sided bronze award medal (32mm) C:AU

2 000 HUF
Ausztria DN Herbert von Karajan jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) T:1- (eredetileg PP) patina Austria ND Herbert von Karajan hallmarked Ag medallion. Sign.: Anna Däuber (20,13g/0.925/40mm) C:AU (originally PP) patina
34018.

16 000 HUF
43,24
47,06
Ausztria(?) DN Franz Liszt egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54x19mm) T:2- durva ph. Austria(?) ND Franz Liszt one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x55x19mm) C:VF strong edge error
34019.

Ausztria(?) DN "Franz Liszt" egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (66x54x19mm) T:2- durva ph. Austria(?) ND "Franz Liszt" one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (66x55x19mm) C:VF strong edge error

17 000 HUF
45,95
50,00
Ausztria DN Bécsi Mezőgazdasági Kamara / Különleges érdemekért ezüstözött bronz érdemérem gravírozással (60mm) T:AU ph. Austria ND Wiener Landwirtschaftskammer / Für besondere Verdienste silvered bronze medallion with engrave (60mm) C:AU edge error
34020.

2 600 HUF
7,03
7,65
34021.

800 HUF
Belgium 1898. Kulináris Kiállítás 1898 / Antwerpen aranyozott bronz emlékérem (55mm) T:1- kis ph. Belgium 1898. EXPon CULINAIRE 1898 / VILLE DANVERS gilt bronze medallion (55mm) C:AU small edge error
34022.

Belgium 1898. "Kulináris Kiállítás 1898 / Antwerpen" aranyozott bronz emlékérem (55mm) T:1- kis ph. Belgium 1898. "EXPon CULINAIRE 1898 / VILLE D'ANVERS" gilt bronze medallion (55mm) C:AU small edge error

7 000 HUF
18,92
20,59
Belgium 1972. Brüsszel - I. Székely - Aerofilatélia kétoldalas, ezüstözött bronz filatéliai emlékérem. Szign.: J. De Bast (50mm) T:XF patina Belgium 1972. Bruxelles - Brussel - I. Szekely - Aerophilatelie two-sided, silvered bronze philatelic medallion. Sign: J. De Bast (50mm) C:XF patina
34023.

Belgium 1972. "Brüsszel - I. Székely - Aerofilatélia" kétoldalas, ezüstözött bronz filatéliai emlékérem. Szign.: J. De Bast (50mm) T:XF patina Belgium 1972. "Bruxelles - Brussel - I. Szekely - Aerophilatelie" two-sided, silvered bronze philatelic medallion. Sign: J. De Bast (50mm) C:XF patina

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF