Ships Balaton

Number of items: 40

15039.

1 000 HUF
Jakab Ferenc: A Balaton. Győr, 1933, Győregyházmegyei Alap Nyomdája. Fekete-fehér képekkel. Papírkötésben, jó állapotban
15040.

3 000 HUF
13
Cholnoky Jenő: Tihany. Balatoni Könyvtár 8. sz. Bp., 1940., M. Kir. Balatoni Intéző Bizottság, 26 p.+10 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés
15041.

2 800 HUF
7,57
8,24
21
Balaton. (Balla Demeter, Tokaji András, Szelényi Károly és mások fotói). Magyar (és további 8 nyelvű) képaláírásokkal. Bp., 1979, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, a hátsó borítón kisebb sérüléssel.
15042.

1 000 HUF
Entz Géza-Sebestyén Olga: A Balaton élete. Bp., 1942, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült kötéssel: a borító elvált a könyvtesttől, laza fűzéssel.
15043.

1 600 HUF
cca 1940-1950 Balatoni életképek, strandolók, vitorlások, 9 db színes Agfacolor diapozitív
15044.

8 000 HUF
9
Der Balaton. Keszthely, Verlag des Balatoni Szövetség. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
15045.

3 000 HUF
cca 1920 White Star Line hajó prospektus képekkel
15046.

4 000 HUF
1941 Magyar folyamhajózási évkönyv, Venczel János (szerk.), Budapest 1941. A M. F. TR. hajóstisztek gróf Széchenyi István Köre. 203 p + 24 kihajtható és számos egészoldalas tábla. Kiadói vászonkötésben
15047.

3 000 HUF
1946 Build the ships Hajóépítés a háború alatt képes füzet
15048.

1 800 HUF
Hajós egyszemes távcső, réz, jelzés nélkül, fa tokban, h: 10 cm
15049.

16 000 HUF
43,24
47,06
cca 1940 Norddeutscher Lloyd 2 db grafikus hajó menükártya
15050.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF