Korschelt Miklós (1900-1982): Magdolna. pecséttel jelzett, feliratozott fotóművészeti alkotás, Nemzeti Művészi Fényképkiállítás címkéjével, 38-as tételszámmal. Kopásnyomokkal, sarkaiban törésnyomokkal. 40x30 cm
Lőrincz Kálmán (1946-): Pléhkrisztus Apátiban. Fotó, papír. Jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész pecsétjével. Üvegezett klipsz keretben (jobb alsó sarkában kissé sérült üveggel. 29,5x21 cm. Jótékonysági árverés a Házat-Hazát Alapítvány otthonteremtési programjának támogatására.
cca 1986 Menesdorfer Lajos (1941-2005) budapesti fotóművész hagyatékából 1 db vintage fotó, jelzés nélkül, ezüst zselatinos fotópapíron (Neoton Família), 20,7x29,5 cm
Marácz István (1958- ): Fénnyel szemben. Professzionális fotópapír, kézi nagyítású, 1/1 nagyítás, bársony paszpartuban, kartonra kasírozva, hátoldalán jelzett, 38x27,5 cm. Marácz István a nyolcvanas évektől végzett művészeti tevékenységet. Neve az összes magyar és számos külföldi képeslapban megtalálható volt. Évekig a Miss Universe Hungary és számos hazai szépségverseny hivatalos fotósa volt. Fotóproducerként dolgozott a Penthouse magazinnál, művészi akt fotói fotói megjelentek a Playboy magazinban is. Több fotóművész könyvet adott ki, az egyik legérdekesebb a Fodor Lengyel Zoltán, Goya díjas festőművésszel közösen készített kiadvány. Egyéni kiadása a Meztelen Fények fotókönyv.
1973 Müller Ferenc pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása (Pepsi és szélmalom), a karton hátoldalán Vadas Zsuzsa felvétele látható, ezüst zselatinos fotópapíron, 18x24 cm