Photo

Number of items: 615

Bajor Gizi (1893-1951) színésznő a Nagyságos asszony álmodik című darabban, korabeli sajtófotó, sérült, 20×15 cm
14210.

3 800 HUF
10,27
11,18
1975 Az 1974. évben Nemzetközi Zenei Versenyeken díjat nyert fiatal művészek: Csengery Adrienne, Polgár László, Müller Lajos, stb., sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (Magyar Hírek - Mezey Béla felvétele), 18x10 cm
14211.

1 400 HUF
1972 Magda Marburg színésznő a Hegedűs a háztetőn c. musicalben való szerepéért kapott Arthur-díjjal, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett, 17,5x12 cm
14212.

2 000 HUF
1970 Tábori Pál és Vas István, sajtófotó, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett (MTI Foto - Magyar Hírek), 14x13 cm
14213.

1 400 HUF
Csala Zsuzsa (1933-2014) színésznő portréja, fotó, 18×13 cm
14214.

1 000 HUF
1970 Kádár János és Jan Marko csehszlovák politikus sajtófotó 18x13 cm
14215.

1 400 HUF
1901 Szmrecsányi Lajos (1851-1943) egri érsek, keményhátú kabinetfotó, Koller Károly tanár utódai budapesti műterméből, hidegpecséttel jelzett, a hátoldalon feliratozva, 21x11,5 cm
14216.

6 000 HUF
cca 1920 Üchtritz Amádé grófné, báró Bánhidy Stefánia leánykori arcképe üvegezett asztali keretben 13×18 cm
14217.

5 000 HUF
cca 1972-1982 közötti felvételek, Magos Judit (1951-2018) asztaliteniszező, a sportág Európa-bajnokságainak egyik meghatározó szereplője az 1972-től 1982-ig tartó időszakban, 5 db vintage fotó, ezüst zselatinos fotópapíron, kisebb sérülések, 14x24 cm és 9x14 cm között
14218.

2 000 HUF
14219.

2 000 HUF
1919-1920 Korányi Jenőné Dr. Szigethy Vilma Putyu (1904-1972) Szigethy Vilmos (1877-1956) író, költő, újságíró, későbbi szegedi főlevéltáros, a Szegedi Napló munkatársának lányának, Móra Panka barátnőjének fotója. Rajta saját kezű dedikációval Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztője részére. Fotó kartonon, jelzett, a fotó egyik alsó sarkán hajtásnyommal, a felületén kis foltokkal, a kartonon szakadással, törésnyommal, 22,5x16,5 cm, karton: 33x25 cm
14220.

1919-1920 Korányi Jenőné Dr. Szigethy Vilma "Putyu" (1904-1972) Szigethy Vilmos (1877-1956) író, költő, újságíró, későbbi szegedi főlevéltáros, a Szegedi Napló munkatársának lányának, Móra Panka barátnőjének fotója. Rajta saját kezű dedikációval Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztője részére. Fotó kartonon, jelzett, a fotó egyik alsó sarkán hajtásnyommal, a felületén kis foltokkal, a kartonon szakadással, törésnyommal, 22,5x16,5 cm, karton: 33x25 cm

1 800 HUF
1917 Engel Vilmosné Garai Ilonának (1892-1972), és férje Engel Vilmos (1879-1969) a Szegedi Napló főszerkesztőjének fotója, fotó kartonon, a fotó részben elvált a kartontól, sérült kartonnal, 17x21 cm, teljes: 34x25 cm
14221.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF