Maps

Number of items: 261

cca 1802-1811 Zágráb vármegye (Comitatus Zagrabiensis) térképe, rajta: Zágráb vármegye és más települések, színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (Franz Biller), In: Görög Demeter (1760-1833) Magyar Atlasz azaz a magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei, foltos, kis szakadással, 24x29 cm, lap: 26x33 cm
17240.

cca 1802-1811 Zágráb vármegye (Comitatus Zagrabiensis) térképe, rajta: Zágráb vármegye és más települések, színezett rézmetszet, papír, jelzett a dúcon (Franz Biller), In: Görög Demeter (1760-1833) "Magyar Atlasz azaz a' magyar-, horvát- és tótországi megyék és szabad kerületek földképei", foltos, kis szakadással, 24x29 cm, lap: 26x33 cm

7 000 HUF
18,92
20,59
1934 Dr. Kogutowicz Károly iskolai atlasza jó állapotban
17241.

2 000 HUF
1988 Reprint Budapest térképek, 2 db:   Buda-Pest térképe, Aigner Lajos 1870-es kiadású térképéről készült reprint térkép, hajtott, 40x59 cm;   Budapest főváros tájékozódási tervrajza, Eggenberger-féle (cca 1910) kiadású térképről készült reprint térkép, hajtott, 40x59 cm;
17242.

2 400 HUF
1920 Baranya vármegye térképe, átdolgozta: Tallián Ferenc, 1:385000, Magyar Földrajzi Intézet Rt., szakadással, ragasztott, 32×35 cm
17243.

1 600 HUF
1942 Európai Oroszország térképe. 1 : 5.000.000. Kiadja a M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. Hajtva, 93x62,5 cm
17244.

2 400 HUF
1940 Csonka-Magyarország áttekintő térképe, rajta a visszatért Felvidékkel és Kárpátaljával, és Erdéllyel, 1:750.000, Bp., M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, szakadásokkal, a hátoldala javított, 86x115 cm Vér foltos
17245.

4 000 HUF
Alte Karten aus Meisterhand. Gotha - Leipzig, 1979, VEB Hermann Haack, 24 p.+24 t. Német nyelven. Félvászon-kötésű kartonmappában,
17246.

7 500 HUF
20,27
22,06
1973 A Magyar Népköztársaság államigazgatási térképe (két részletben), a Központi Statisztikai Hivatal 1973. évi Helységnévtárának melléklete, 1 : 400.000, Bp., Kartográfiai Vállalat, (2x) 98x68 cm
17247.

1 400 HUF
cca 1941-44 Magyarország politikai térképe a visszacsatolt területekkel, Dr. Kogutowicz Károly: Polgári iskolai atlaszából, M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet. 27x38 cm, 1:2.500.000. Lapszéli apró foltokkal és firkákkal. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
17248.

2 000 HUF
cca 1800 Kis-Ázsia térképe, hajtott, paszpartuban, 20,5×24,5 cm
17249.

6 000 HUF
cca 1920 Párizs metrótérkép 130x112 cm Ragasztással megerősítve / Paris meto map
17250.

3 000 HUF
- - cca 1910 Kogutowicz Manó (1851-1908): Budapest Székesfőváros egész területének térképe. A szomszédos községekkel, az utcák és terek betűsoros jegyzékével, kidolgozta - -, 1:25.000, Bp., 1908., Magyar Földrajzi Intézet, vászonra kasírozva, szakadásokkal, megbarnult 73x89 cm, teljes: 84x116 cm
17251.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF