Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 657

Szabó Imrefia Béla (1952-) 1993. Antall József 1932-1993 / Életem során az első a nemzet szolgálata volt Ag emlékérem (36,12g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31396.

Szabó Imrefia Béla (1952-) 1993. "Antall József 1932-1993 / Életem során az első a nemzet szolgálata volt" Ag emlékérem (36,12g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP) patina

12 000 HUF
32,43
35,29
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN Árpád-házi Szent Erzsébet rózsacsodája, egyoldalas Br plakett (98mm) T:1-
31397.

10 000 HUF
27,03
29,41
Szabó Imrefia Béla (1952- ) DN Dobos Krisztina Emlékérem / Pedagógusok a Kisiskoláért kétoldalas, öntött Br emlékérem (96mm) T:1-
31398.

8 000 HUF
Szabó Iván (1913-1998) 1972. Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX kétoldalas bronz emlékérem dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:1- patina
31399.

Szabó Iván (1913-1998) 1972. "Györffy István Kollégium - NÉKOSZ - XXX" kétoldalas bronz emlékérem dísztokban, Illyés Gyula idézettel (90mm) T:1- patina

2 000 HUF
Szabó Géza (1939-2018) DN Dr. Gyulay Zoltán - 1900-1977 / Az olajtermelési tanszék első professzorának emlékére peremén jelzett Ag emlékérem (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP
31400.

Szabó Géza (1939-2018) DN "Dr. Gyulay Zoltán - 1900-1977 / Az olajtermelési tanszék első professzorának emlékére" peremén jelzett Ag emlékérem (33,39g/0.925/42,5mm) T:PP

12 000 HUF
32,43
35,29
Szabó Géza (1939-2018) DN IV. Béla király bullája peremén jelzett Ag emlékérem (33,92g/0.925/42,5mm) T:UNC
31401.

Szabó Géza (1939-2018) DN "IV. Béla király bullája" peremén jelzett Ag emlékérem (33,92g/0.925/42,5mm) T:UNC

12 000 HUF
32,43
35,29
Szabó László (1927-) ~1970. A centenárium évében - A VI. kerület lakossága érdekében végzett munkájáért - VI. Ker. Tanács / VI. Ker. bronz emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással (116mm) T:1-,2
31402.

Szabó László (1927-) ~1970. "A centenárium évében - A VI. kerület lakossága érdekében végzett munkájáért - VI. Ker. Tanács / VI. Ker." bronz emlékérem, hátoldalon névre szóló gravírozással (116mm) T:1-,2

4 000 HUF
Szántó Gergely (1886-1962) 1932. Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-,2  TP. 2647
31403.

Szántó Gergely (1886-1962) 1932. "Budapest Székesfőváros Népművelésének Emlékére / Mi elhintjük az igazi erkölcsi függetlenség magvait" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:1-,2 TP. 2647

9 000 HUF
24,32
26,47
Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. Bartók öntött, egyoldalas bronz emlékérem (102mm) T:1
31404.

Szentesy Hiesz Géza (1896-1975) ~1950-1960. "Bartók" öntött, egyoldalas bronz emlékérem (102mm) T:1

8 000 HUF
Szentirmai Zoltán (1941-) DN Gábor Béla díj kétoldalas bronz emlékérem (92mm) T:1-
31405.

Szentirmai Zoltán (1941-) DN "Gábor Béla díj" kétoldalas bronz emlékérem (92mm) T:1-

5 000 HUF
Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére Br emlékérem (51mm) T:1-
31406.

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" Br emlékérem (51mm) T:1-

2 000 HUF
ifj. Szlávics László (1959-) 2011. Nagy Magyarok / gróf Széchenyi István aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP
31407.

ifj. Szlávics László (1959-) 2011. "Nagy Magyarok / gróf Széchenyi István" aranyozott Cu emlékérem (40mm) T:PP

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF