1909 Stollwerck Helden-Album. Sammel-Album No. 10. Német csokoládé gyű... https://www.darabanth.com/en/438-Online-auction/438.0/Art-and-other-collectibles/Advertisement~500024/1909-Stollwerck-Helden-Album-Sammel-Album-No-10-Nemet-csokolade-gyujtokep-album-komplett-g~II2863939
2863939
14945
438
11000
Advertisement
11 000 HUF
Description: 1909 Stollwerck Helden-Album. Sammel-Album No. 10. Német csokoládé gyűjtőkép-album, komplett gyűjtemény, 48 oldalon összesen 288 színes képpel. Köln-Berlin, Gebrüder Stollwerck A.G. Aranyozott félvászon-kötésben, kissé viseltes állapotban, sérült gerinccel és fűzéssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: tg
further page navigation Auction house