Art-ceramics

Number of items: 260

Fajansz váza, virágos dekorral. Matricás, jelzés nélkül hibátlan.
11060.

500 HUF
1,35
1,47
DZS. jelzéssel: retro mázas kerámia hamutál. 12x12 cm
11061.

3 000 HUF
3 db jelzett kerámia szentelvíz tartó. Mázas kerámia, jelzett 8, 12 cm
11062.

4 000 HUF
Badár Balázs, ifj. (1896-1972): Mázas kerámia váza, Mezőtúr. Jelzett, hibátlan 17 cm
11063.

3 000 HUF
Erdei emlék 1940 festett cserép vizes korsó 27 cm
11064.

3 000 HUF
Erdély XX. sz. eleje. 3 db kézzel festett, mázas cserép tányér, Jelzés nélkül, hibátlan d: 20 cm
11065.

5 000 HUF
Hollóháza riolit fajansz kulacs. Kézzel festett, jelzett, kis kopással 16 cm
11066.

4 000 HUF
CSM jelzéssel: Retro mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11067.

3 000 HUF
Jelzés nélkül Fehér ruhás lány. Gyertyatartó Mázas kerámia figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan 17 cm
11068.

3 000 HUF
Olivás, paradicsomos mintájú mázas kerámia tálaló tál. Jelzett. hibátlan. 40x35 cm
11069.

5 000 HUF
Olivás, paradicsomos mintájú mázas kerámia tányér készlet. Jelzett. hibátlan. + szalvéta tartó
11070.

4 000 HUF
Erdély XX. sz. eleje. 3 db kézzel festett, mázas cserép tányér, Jelzés nélkül, kis kopással d: 23 cm
11072.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF