Photo

Number of items: 551

cca 1974 Az óbudai Zichy kastély felújítása 2 db fotó 24x16 cm
14648.

2 400 HUF
1973 BNV 73, 5 db sajtófotó (Vajdahunyad vára, Ganz pavilon a Városligeti-tavon, mezőgazdasági munkagépek, stb.), a hátoldalon feliratozottak, pecséttel jelzettek (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 24x17 cm körül
14649.

1973 BNV '73, 5 db sajtófotó (Vajdahunyad vára, Ganz pavilon a Városligeti-tavon, mezőgazdasági munkagépek, stb.), a hátoldalon feliratozottak, pecséttel jelzettek (Magyar Hírek - Novotta Ferenc felvétele), 24x17 cm körül

3 000 HUF
1920-30 Szentkirályi Istvánné Bogyay Stefánia Margit portréja, Székely Aladár felvétele, vintage fotó kartonon, karton foltos, 22,5x16,5 cm
14650.

6 000 HUF
3 db fotó Szentkirályi István & Bogyay Stefánia bocsotai (Zalahosszúfalu) kastély előtt, 1930-40 körül, jelzés nélküli vintage fotó, sérült, foltos, 16x22 cm + 2 db fotó a bocsotai kastélyről, modern előhívás, 17,5x23,5 és 21,5x30 cm
14651.

5 000 HUF
cca 1960-1970 Istók János (1873-1972) szobrászművész, 6 db fotó, a hátoldalon részben feliratozva, 24x18 cm és 12x8 cm körül
14652.

3 000 HUF
cca 1960-1970 Szentkuthy Ibolya: Szabó István szobrász, Barcsay Jenő festő, grafikus, ill. más képzőművészeket ábrázoló felvételek; 6 db nagyméretű, részben jelzett fotóművészeti alkotás, vegyes állapotban, 40x30 cm körül
14653.

6 000 HUF
cca 1920 A Halászbástya jogdíj mentes tursiztikai fotója 30x20 cm
14654.

2 000 HUF
35
1934 Hajóút a Dunán Budapesten, Carl Ludwig lapátkerekes gőzhajó, matrózok, templomok, rakpart, 2 db sztereo üvegpozitív, 6x13 cm
14655.

4 000 HUF
1934 Hajóút a Dunán Budapesten, Lánchíd, vár, rakpart, 2 db sztereo üvegpozitív, 6x13 cm
14656.

4 000 HUF
1934 Hajóút a Dunán Budapesten, Erzsébet híd, rakpart, épületek, 2 db sztereo üvegpozitív, 6x13 cm
14657.

4 000 HUF
1934 Hajóút a Dunán, rakpart, épületek, 4 db sztereo üvegpozitív, 6x13 cm
14658.

4 000 HUF
cca 1870 Az Angolkert Genfben/Jardin Anglais a Geneve, keményhátú fotó, sérült, a felületén folttal, kis kopásnyomokkal, 6x10 cm
14659.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF