Number of items: 523

Gellér B. István (1946-2018): Egyedi kollázs. Jelzés nélkül. Üvegezett keretben. 51x31 cm (teljes méret)
10012.

95 000 HUF
256,76
279,41
10013.

110 000 HUF
297,30
323,53
Gráber Margit (1896-1993): Tükörből, 1982. Olaj, karton, jelezve balra lent. Hátoldalán 1990 előtti MNG kiviteli pecséttel. 60×50 cm.
10014.

80 000 HUF
216,22
235,29
Amerigo Tot (1909-1984): Négy szentek, 1984. 6 db grafika mappában. Ofszet, papír. Jelezve jobbra lent. Kiadói vászonborítású, fém veretekkel díszített mappában. 23,5×21,5 cm. Rendkívül ritka album, gyűjtői darab! / Amerigo Tot (1909-1984): Four saints, 1984. 6 ofset prints on paper, all of them signed. In original album. Very rare collectors item! 23,5×21,5 cm
10015.

80 000 HUF
216,22
235,29
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): The point is the packaging. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 80x60 cm.
10016.

90 000 HUF
243,24
264,71
10017.

80 000 HUF
216,22
235,29
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Dont let me go. Olaj, vászon. jelezve jobbra lent. 40x30 cm.
10018.

50 000 HUF
135,14
147,06
Székács Zoltán (1954-): Marokkó. Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.
10019.

Székács Zoltán (1954-): "Marokkó". Vegyes technika, vászon, jelzett a hátoldalán. Dekoratív fakeretben, 30×30 cm.

65 000 HUF
175,68
191,18
Vogel Ádám (1986-): Amonthep. Akril, olaj, vászon. Jelzett a hátoldalán. 100x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10020.

100 000 HUF
270,27
294,12
Vogel Ádám (1986-): The living world. Akril, vegyes technika, vászon. Jelzett a hátoldalán. 100x40 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10021.

90 000 HUF
243,24
264,71
10022.

20 000 HUF
54,05
58,82
10023.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF