Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Other collectibles
10529.
Elz. de Sabran jelzéssel: Vár látképe (Franciaország v. Ausztria?), 1891. Olaj, fatábla. Hátoldalán bécsi képkeretező korabeli címkéjével és töredékes raglappal (...Gustav Wien...?). Dekoratív, antik fakeretben. 27x41 cm
Other collectibles
10531.
Jelzés nélkül, Benczúr Gyula után: Vén szamár. Olaj, vászon. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 109×69 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10533.
Jelzés nélkül, feltehetően magyarországi roma festő: Ünneplő társaság. Olaj, farost. Dekoratív fakeretben. 70x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Other collectibles
10534.
Olvashatatlan jelzéssel, feltehetően a XX. sz. első felében működött magyar (?) festő alkotása: Női portré. Olaj, vászon. Dekoratív, sérült fakeretben. 55x46 cm
Other collectibles
10537.
Olvashatatlan jelzéssel és jelzés nélkül: 10 db könyvborító terv Elekesné Weber Edit Ritmikus táncok c. könyvéhez, részben art deco stílusban. Tempera, akvarell, papír. A művek egy része feltehetően Weber Frida (1891-?) műve. 26x18 cm körüli méretben.
Other collectibles
10539.
Jelzés nélkül: Jelenet a Hamletből. Olaj, vászon. Kisebb felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 140x80 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!