https://www.darabanth.com/en/online-auction/437/categories~Paintings-and-graphics/Engravings~500004/cca-1900-1910-Chic-Parisien-szines-noi-divatkep-Szinezett-litografia-papir-Atelier-Bachw~II2842061
2842061
10926
437
Engravings
Other collectibles
3 000 HUF
Description:
cca 1900-1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37x31 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
Share:
Photo of the item taken by
: pk
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m