15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
XVIII. század közepe Johann Elias Ridinger (1698-1767): Halbe Capriole oder Passo é salto gerade aus. La demie Capriole tout droit. No. 41. Rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, lovas metszet, kis foltokkal, 20x14 cm, papír: 28x20 cm