15 000 HUF
40,54 EUR, 44,12 USD
XVIII. század közepe Johann Elias Ridinger (1698-1767): Die Ziehung des Degens im Schritt. En tirant l' epéc aus pas. N. 12. Rézmetszet, papír, jelzett a dúcon, lovas metszet, kis foltokkal, 20x14 cm, papír: 28x20 cm