Engravings

Number of items: 135

Aggházy Gyula (1850-1919) festménye után: Búcsú Magyarországon (Kirchweih in Ungarn), 1898 körül. Rotációs fametszet, papír, jelzett a metszeten. Lapszéli apró szakadással. 32x51,5 cm
10950.

12 000 HUF
32,43
35,29
1905 Cinonia nigra (fekete gólya), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), kis folttal, 39x29 cm
10951.

2 000 HUF
1905 Ardeola ralloides (üstökösgém), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), egészen kis foltokkal, 39x29 cm
10952.

2 000 HUF
1905 Larus minutus Pall. (kis sirály), Larus ridibundus L. (dankasirály), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), 39x29 cm
10953.

2 000 HUF
1905 Sterna media Horsf. (Bengáli csér), Sterna tschegrava Lepech. (Lócsér), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), 29x39 cm
10954.

2 000 HUF
1905 Sterna hirundo L. (küszvágó csér), Sterna Dougallii Mont. (rózsás csér), Sterna macrura Naum ( sarki halászcsér), Sterna minuta L. (kis csér), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), szakadt, 29x39 cm
10955.

2 000 HUF
1905 Uria lomvia (vastagcsőrű lumma),Uria Brünnichi Sab, Uria rhingvia Brünn, kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), 29x39 cm
10956.

2 000 HUF
1905 Phoenicopterus roseus Pall (rózsás flamingó), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), egészen kis foltokkal, 29x39 cm
10957.

2 000 HUF
1905 Herodias alba (nagy kócsag), kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905),egészen kis foltokkal, 39x29 cm
10958.

2 000 HUF
9
1905 Madarakat ábrázoló kromolitográfia, kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), 29x39 cm
10959.

2 000 HUF
1905 Madarakat ábrázoló kromolitográfia, kromolitográfia, papír, In: Naumann: Naturgeschichte der Vögel Mitteleuropas (1905), 39x29 cm
10960.

2 000 HUF
1657 Der Tapir oder Anta/Hippopotamus wie ihn Aristotles u. Plinius beschreiben/Hippopatamus Flusspferd, A tapír és a víziló, színezett, papír, restaurált, In: John Johnston: Historiae Naturalis (Frankfurt, 1657,Merian, Mättheus), foltokkal, 31x20 cm.   Érdekessége, hogy e sosem látott állatok ábrázolása szóbeli elbeszélés alapján készültek, ami hihetetlen és nem egyszer bizarr ábrázolásokat eredményeztek. Ritka!
10961.

16 000 HUF
43,24
47,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF