Engravings

Number of items: 135

cca 1900-1910 Chic Parisien, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37x31 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10926.

cca 1900-1910 "Chic Parisien", színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 37x31 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.

3 000 HUF
1880 Divatillusztráció esküvői ruhával a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 24x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10927.

2 600 HUF
7,03
7,65
1883 Női divatok, Illustrirte Frauen-Zeitung 7. számából, színezett rotációs fametszet, papír. Lapszéli néhány apró folttal. Dekoratív, üvegezett keretben, 33×23 cm
10928.

2 600 HUF
7,03
7,65
Moden Z. 1838., XIX. századi divatillusztráció, színezett rézmetszet, papír, kis lapszéli szakadásokkal, hajtott, 26,5x16,5 cm
10929.

3 000 HUF
cca 1890 Divatillusztráció. Színezett litográfia, papír. Jelzés nélkül. 39,5x27 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10930.

3 000 HUF
cca 1878 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 27x20 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10931.

3 000 HUF
cca 1900-1910 Chic Parisien no. 142, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 40x33 cm. Dekoratív, üvegezett, ovális fakeretben.
10932.

cca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 142, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 40x33 cm. Dekoratív, üvegezett, ovális fakeretben.

3 400 HUF
9,19
10,00
ca 1900 Chic Parisien no. 68, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 38x36,5 cm. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10933.

ca 1900 "Chic Parisien" no. 68, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 38x36,5 cm. Kissé foltos. Dekoratív, üvegezett fakeretben.

2 600 HUF
7,03
7,65
ca 1900-1910 Chic Parisien no. 135, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 42x20 cm. Lapszéli apró szakadással. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10934.

ca 1900-1910 "Chic Parisien" no. 135, színes női divatkép. Színezett litográfia, papír, Atelier Bachwitz kiadása. 42x20 cm. Lapszéli apró szakadással. Dekoratív, üvegezett fakeretben.

2 600 HUF
7,03
7,65
1880 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 24x18 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10935.

3 000 HUF
cca 1880 Női divatok, Illustrirte Frauen-Zeitungból, színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. Lapszéli néhány apró folttal. Dekoratív, üvegezett keretben, 31×25 cm
10936.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1877 Divatillusztráció a Journal des Demoiselles-ből. Színezett rotációs fametszet, papír. Jelzett a metszeten. 23,5x18 cm. Dekoratív, üvegezett fa keretben.
10937.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF