Hungarian Physician Commemorative Medallions and Plaques

Number of items: 58

Madarassy Walter (1909-1994) 1967. Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon 1769 vésettel (60mm) T:XF ph.
31651.

Madarassy Walter (1909-1994) 1967. "Scientiarum Medicinae Universitas Budapestinensis - Semmelweis, Hőgyes, Korányi / In memoriam fundationis facultatis medicinae" kétoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem, hátoldalon "1769" vésettel (60mm) T:XF ph.

2 000 HUF
Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769) kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 helyenként kopott ezüstözés, pár karc
31652.

Madarassy Walter (1909-1994) ~1976 "UNIVERSITAS MEDICINAE SEMMELWEIS BUDAPESTINI 1951-1976 / ANNUS FUNDATIONIS FACULTATIS MEDICINAE BUDAPESTINENSIS 1769 (Semmelweis Orvostudományi Egyetem Budapest 1951-1976 / A Budapesti Orvostudományi Kar alapításának éve 1769)" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:1-,2 helyenként kopott ezüstözés, pár karc

2 000 HUF
Máté István (1952-) 1988. A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
31653.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" kétoldalas Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

1 200 HUF
Máté István (1952-) 1988. A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok bronz emlékérem (43mm) T:1-
31654.

Máté István (1952-) 1988. "A Gyöngyösi Kórház alapításának emlékére, Vezekényi István kórházalapító / XIV. Heves Megyei Orvos Gyógyszerész Napok" bronz emlékérem (43mm) T:1-

2 000 HUF
Pátzay Pál (1896-1979) 1935. CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter) egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.
31655.

Pátzay Pál (1896-1979) 1935. "CAROLUS SCHAFFER PROF. NEUR. ET PSYCHIATR. 1935. BP. (Professzor Schaffer Károly neurológus és pszichiáter)" egyoldalas, vert bronz emlékérem (61mm) T:1,1- kis patina HPII 2066.

3 000 HUF
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. 75 éves a tatabányai kórház kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina
31656.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1974. "75 éves a tatabányai kórház" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- kis patina

3 000 HUF
Reményi József (1887-1977) 1934. Prof. Dr. Török Lajos kétoldalas Br plakett (95mm) T:1- patina, ph /  Hungary 1934. Prof. Dr. Lajos Török two-sided Br plaque. Sign.:József Reményi (1887-1977) (95mm) C:AU patina, edge error
31657.

2 000 HUF
Reményi József (1887-1977) (?) 1958. IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok
31658.

Reményi József (1887-1977) (?) 1958. "IN MEMORIAM STEPHANI WESZPRÉMI - SOCIETAS MEDICO PHARMACEUTICO HISTORICA / PRO MERITIS IN SCRUTANDA HISTORIA MEDICA" kétoldalas bronz emlékérem tokban (82mm) T:1- kis patina, viseltes tok

2 000 HUF
Rétfalvi Sándor (1941-) DN 75 éves a pécsi 1. Belklinika / Pozsony 1918 - Pécs 1923 bronz emlékéremT:1-
31659.

Rétfalvi Sándor (1941-) DN "75 éves a pécsi 1. Belklinika / Pozsony 1918 - Pécs 1923" bronz emlékéremT:1-

800 HUF
Stanzel Antal (1938-1998) 1988. MAOTE - ASEM Jubileumi Kongresszus - Szeged - 1978-1988 egyoldalas, öntött bronz plakett (117mm) T:1-
31660.

2 000 HUF
Tápai Antal (1902-1986) 1969. Dr. Kukán Ferenc egyoldalas, öntött bronz plakett (~102 mm) T:1- Hungary 1969. Ferenc Kukán MD one-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (102 mm) C:AU
31661.

Tápai Antal (1902-1986) 1969. "Dr. Kukán Ferenc" egyoldalas, öntött bronz plakett (~102 mm) T:1- Hungary 1969. "Ferenc Kukán MD" one-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (102 mm) C:AU

2 000 HUF
Tápai Antal (1902-1986) 1969. Dr. Kukán Ferenc kétoldalas, öntött bronz plakett (~108-109mm) T:1- Hungary 1969. Ferenc Kukán MD double-sided, cast bronze plaque. Sign.: Antal Tápai (~108-109mm) C:AU
31662.

2 000 HUF
9

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF