Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 207

3db-os jelvény tétel, közte DN A Bencés Gimnázium zománcozott bronz sapkajelvénye (60x35mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest bronz kitűző, hátlapon Ludvig Bp. gyártói jelzéssel (23mm) + DN zománcozott fém sapkajelvény Győr város címerével (46x30mm) T:XF,VF zománchiba
34111.

3db-os jelvény tétel, közte DN A Bencés Gimnázium zománcozott bronz sapkajelvénye (60x35mm) + Madarassy Walter (1909-1994) 1938. "XXXIV. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus Budapest" bronz kitűző, hátlapon "Ludvig Bp." gyártói jelzéssel (23mm) + DN zománcozott fém sapkajelvény Győr város címerével (46x30mm) T:XF,VF zománchiba

1 400 HUF
3db-os repülős jelvénytétel, közte MALÉV + ~1950. Sztahanovista kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült
34112.

3db-os repülős jelvénytétel, közte "MALÉV" + ~1950. "Sztahanovista" kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült

2 000 HUF
4db-os külföldi jelvénytétel, közte Ausztria 1906. Általános Tavaszi Kiállítás zománcozott fém jelvény (43x43mm) T:1-,2 közte zománchiba 4pcs of foreign badge lot, in it Austria 1906. Allgemeine Frühjahrs Ausstellung enamelled metal badge (43x43mm) C:AU,XF with enamel error among them
34113.

4db-os külföldi jelvénytétel, közte Ausztria 1906. "Általános Tavaszi Kiállítás" zománcozott fém jelvény (43x43mm) T:1-,2 közte zománchiba 4pcs of foreign badge lot, in it Austria 1906. "Allgemeine Frühjahrs Ausstellung" enamelled metal badge (43x43mm) C:AU,XF with enamel error among them

5 000 HUF
5db-os klf zománcos iskolajelvény tétel, közte DN BP. VIII. ker. Vas u. - Gépi és Gyors zománcozott fém jelvény (17x15mm) T:XF közte kis zománchiba
34114.

5db-os klf zománcos iskolajelvény tétel, közte DN "BP. VIII. ker. Vas u. - Gépi és Gyors" zománcozott fém jelvény (17x15mm) T:XF közte kis zománchiba

6 500 HUF
17,57
19,12
5 db vegyes magyar és külföldi kitüntetés és emlékérem, közte ~1970-1980. 50 év - Arany Diplomás Pedagógus zománcozott fém jelvény + DN 35 év a Nemzetgazdaság szolgálatában német nyelvű, fém emlékérem (2x) kitűzővel T:2,2- patina
34115.

5 db vegyes magyar és külföldi kitüntetés és emlékérem, közte ~1970-1980. "50 év - Arany Diplomás Pedagógus" zománcozott fém jelvény + DN "35 év a Nemzetgazdaság szolgálatában" német nyelvű, fém emlékérem (2x) kitűzővel T:2,2- patina

1 200 HUF
6db klf szocialista kitüntetés, jelvény, közte 1970. Felszabadulási Jubileumi Emlékérem aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban + ~1970. Magyar-Szovjet Baráti Társaság zománcozott, aranyozott jelvény tokban (20x28mm) T:1- patina
34116.

6db klf szocialista kitüntetés, jelvény, közte 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem" aranyozott, zománcozott bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel, szalagsávval, eredeti tokban + ~1970. "Magyar-Szovjet Baráti Társaság" zománcozott, aranyozott jelvény tokban (20x28mm) T:1- patina

2 600 HUF
7,03
7,65
9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
34117.

800 HUF
11 darabos szocialista jelvény tétel, közte Az oktatásügy kiváló dolgozója, Kiváló munkáért (2xklf) több jelvény tokban T:AU-XF közte hiányzó rátét, sérült tű, sérült tok
34118.

11 darabos szocialista jelvény tétel, közte "Az oktatásügy kiváló dolgozója", "Kiváló munkáért" (2xklf) több jelvény tokban T:AU-XF közte hiányzó rátét, sérült tű, sérült tok

1 600 HUF
12db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte ~1980. Kiváló Kisdobos Munkáért műgyantás fém jelvény (34mm) T:XF,VF közte zománchiba, patina, hiányzó tű
34119.

12db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte ~1980. "Kiváló Kisdobos Munkáért" műgyantás fém jelvény (34mm) T:XF,VF közte zománchiba, patina, hiányzó tű

2 000 HUF
14db-os magyar és külföldi jelvénytétel, közte Szovjetunió ~1960. Moszkvai Energetikai Kutatóintézet zománcozott jelvény, csavaros hátlappal T:AU-VF közte sérült darabok
34120.

14db-os magyar és külföldi jelvénytétel, közte Szovjetunió ~1960. "Moszkvai Energetikai Kutatóintézet" zománcozott jelvény, csavaros hátlappal T:AU-VF közte sérült darabok

1 400 HUF
30 darabos külföldi kitűző tétel T:1-,2 30 pieces foreign pin lot C:AU,XF
34121.

1 000 HUF
30db-os szocialista kitüntetés-tétel, közte több Kiváló Dolgozó és Szocialista Brigád T:vegyes közte sérült darabok
34122.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF