Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 207

1975. A felszabadulás 30. évfordulója műanyag jelvény (7x) (41x41mm) + 1979. Európai Gyermek Találkozó (2xklf) (37x32mm) + 1979. Nemzetközi Gyermekév műgyantás fém jelvény (25mm) + DN Alkotó Ifjúság jelvény 3x (2xklf) (41x41mm,50mm) + 1981. Előre 35 / Magyar Úttörők Szövetsége Országos Tanácsa kétoldalas Al emlékérem (63mm) T:1-,2 közte sérült tű
34051.

2 000 HUF
1975. Univerzális Kender Juta Dolgozó aranyozott műgyantás tombak jelvény (31x44mm) + Univerzális Kender Juta Dolgozó aranyozott tombak jelvény (31x44mm) T:UNC
34052.

1975. "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott műgyantás tombak jelvény (31x44mm) + "Univerzális Kender Juta Dolgozó" aranyozott tombak jelvény (31x44mm) T:UNC

2 000 HUF
~1975. Kiváló Társadalmi Munkáért aranyozott bronz kitüntetés (2xklf) változatok egyik műgyantás festett alsó résszel, másik festés nélkül (30x30mm) T:UNC,AU
34053.

~1975. "Kiváló Társadalmi Munkáért" aranyozott bronz kitüntetés (2xklf) változatok egyik műgyantás festett alsó résszel, másik festés nélkül (30x30mm) T:UNC,AU

1 600 HUF
~1975-1980. Szocialista Brigád arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf) + Szocialista Brigád arany- és ezüstkoszorús plakett plexi tokban (2xklf) + Kőbánya - Szocialista Brigádok Parkja festett Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti tokban (87mm) T:UNC,AU
34054.

~1975-1980. "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf) + "Szocialista Brigád" arany- és ezüstkoszorús plakett plexi tokban (2xklf) + "Kőbánya - Szocialista Brigádok Parkja" festett Hollóházi porcelán emlékérem, eredeti tokban (87mm) T:UNC,AU

1 800 HUF
1976. VII Országos Úttörő Találkozó Al és műanyag jelvény (50mm) + 1978. Tudományos-Technikai Úttörőszemle Al és műanyag jelvény (50mm) + 4xklf Edzett Ifjúságért Al jelvény (32mm) T:1-2 egyiken hiányzó tű
34055.

1976. "VII Országos Úttörő Találkozó" Al és műanyag jelvény (50mm) + "1978. Tudományos-Technikai Úttörőszemle" Al és műanyag jelvény (50mm) + 4xklf "Edzett Ifjúságért" Al jelvény (32mm) T:1-2 egyiken hiányzó tű

2 000 HUF
1978. Ganz 100 műgyantás fém jelvény (3db) + ~1970. Ganz műgyantás fém jelvény T:AU,XF
34056.

1 400 HUF
1978. Forradalmi Ifjúsági Napok 1848-1978 részben festett bronz lemezkitűző (51mm) + Forradalmi Ifjúsági Napok 1919-1978 részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:AU
34057.

1978. "Forradalmi Ifjúsági Napok 1848-1978" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) + "Forradalmi Ifjúsági Napok 1919-1978" részben festett bronz lemezkitűző (51mm) T:AU

1 000 HUF
~1980 Úttörővezető Érdemérem műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC
34058.

~1980 "Úttörővezető Érdemérem" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban T:UNC

2 400 HUF
~1980. Hűséggel a nép egészségéért 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF
34059.

~1980. "Hűséggel a nép egészségéért" 4xklf fokozatú rátétes, zománcozott vagy műgyantás orvosi törzsgárda jelvény (összesen 9db) T:UNC-XF

2 400 HUF
~1980-1990. Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina
34060.

~1980-1990. "Vöröskeresztes Tevékenységért Kitüntetés Ezüst Fokozat" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU patina

2 000 HUF
~1980. Budapest - Élen a tanulásban - a sportban műgyantás tanácsi kitüntetés miniatűrrel, dobozban (28mm) T:AU
34061.

~1980. "Budapest - Élen a tanulásban - a sportban" műgyantás tanácsi kitüntetés miniatűrrel, dobozban (28mm) T:AU

1 400 HUF
1980. Közös űrrepülés festett műgyantás jelvény (30mm) + Magyar Szolidaritási Bizottság festett műgyantás jelvény (2x) (21x26mm) + Industrial Export Hungary (3x) (23x18mm) T:1,1- folt, korrózió
34062.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF