Trenker, Luis: Meine Berge. Das Bergbuch. Berlin, 1936, Th. Knaur. Német nyelven. 148+2 p. 188 fekete-fehér képpel illusztrált. A borítón Alfons Walde festményének reprodukciójával. Kiadói egészvászon-kötésben, festett felső lapélekkel, kiadói kissé sérült, részben javított papír védőborítóval, máskülönben jó állapotban.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
Dr. Fazekas - Dr. Kovács - Dr. Szigetvári: Tarokkakadémia. A négyes- és az illusztrált tarokkjáték szabályainak részletes ismertetése és magyarázata. Bp., Szikra. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
Dr. Vécsey Zoltán: Magyarok a varsói sakkolimpiászon (1935). Magyar Sakkvilág Könyvtára VII. köt. Kecskemét, [1937], Magyar Sakkvilág, 96 p. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült, foltos borítóval, helyenként lapszéli foltokkal, az utolsó 5 lapon kisebb sérüléssel.