Books: Social sciences

Number of items: 35

A magyar kulturális antropológia története. Szerk.: Kézdi Nagy Géza. Bp., 2008., Nyitott Könyvműhely. Kiadói papírkötés.
17479.

2 400 HUF
Kallós Ede: Nevek és napok. Bp., 1943., Vajna és Bokor. E. Kandó Gyula szövegközti rajzaival illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17480.

1 600 HUF
Előmunkálatok a magyarság néprajzához 5/A-C. Szerk.: Ortutay Gyula. Bp., 1979., MTA Néprajzi Kutató Csoport - Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötések.
17481.

2 000 HUF
Hunyadi-Vita: Statisztika közgazdászoknak. Bp. 2003, KSH. Második, javított kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17482.

2 400 HUF
2 db Kínával kapcsolatos könyv: Yutang [Jü-tang], Lin: Mi kínaiak. Ford.: Benedek Marcell. Bp., 1943, Révai, 371 p. Átkötött, modern kötésben. + Garaudy, Roger: A kínai kérdés. Ford.: Várkonyi Tibor és Józsa Péter. Bp., 1968, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17483.

1 200 HUF
Hun Nándor: Bevezetés a szociális gerontológiába. Az öregedés egészségügyi és társadalmi kérdései. A szerző által DEDIKÁLT példány. Bp., 1978., Medicina. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17484.

1 400 HUF
Diderot válogatott filozófiai művei I-II. (egy kötetben). Bp., 1915, Franklin. 153+VIII+367 p. I. kötet: Második javított kiadás. II. kötet: Második javított és bővített kiadás. Modern, aranyozott gerincű félvászon kötés, II. kötet két lapján lapszéli, szöveget nem érintő sérüléssel, máskülönben jó állapotban.
17485.

1 200 HUF
17486.

1 200 HUF
Korniss Péter: Elindultam világ útján... Magyar népszokások. Bp., 1975, Corvina. Számos egészoldalas, fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, javított gerinccel, volt könyvtári példány.
17487.

1 200 HUF
Dr. Wünscher Frigyes: Családvédelem. Bp., 1942, Actio Catholica. Kiadói papírkötés, foltos.
17488.

1 000 HUF
17489.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF