Tétel

Catalogue number:

17550.
437. Closed Online auction
Books: Religion

16 000 HUF
43,24 EUR, 47,06 USD

Description:

Pázmány Péter bibornok, esztergomi érsek, Magyarország primása összes munkái. I-II. köt., V. köt. I. kötet: Felelet Magyari könyvére. Kempis Tamás Krisztus követéséről. Az uj tudományok hamisságának tíz bizonysága.; II. kötet: Imádságos könyv. Rövid tanuság. Keresztyéni felelet a megdicsőült szentek tiszteletirül. Alvinczi Péterhez íratott öt szép levél. Alvinczi feleletinek megrostálása. Calvinus Hiszek-Egy-Istene. Posonban lött praedikatio.; V. kötet: Csepregi mesterség. Az Calvinista praedikátorok igyenes erkőlcsű tekélletességének tűköre. Az igazságnak győzedelme. Csepregi szégyenvallás. Rövid felelet két Calvinista könyvecskére. Bizonyos okok. Az Sz. Irásrúl és az anyaszentegyházrúl két rövid könyvecskék. A setét hajnal-csillag után bujdosó Luteristák vezetője. Bp., 1894-1910.,M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, XVIII+588 p.+1 t.; XII + 801 p. +1 t.; 823 p.+ 1 t.; Korabeli aranyozott gerincű félbőr-kötésekben, névbélyegzésekkel, a borítókon kopásnyomokkal, az I. kötet fekete színnel, a másik a többi vörös színnel, az I. kötetben ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, a II. kötet hátsó borítóján a vászon foltos, sérült. + Pázmány Péter bibornok, esztergomi érsek, Magyarország primása összegyűjtött levelei II. köt. (1629-1637.) Bp., 1911.,M. Kir. Tudományegyetemi Nyomda, XVI+790+8 p.+6 t. Korabeli aranyozott vörös színű félbőr-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzéssel.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras