Books: Religion

Number of items: 51

Israel Finkelstein - Neil Asher Silberman: The Bible Unearthed. Archeologys New Vision of Ancient Israel and the Origin of Its Sacred Texts. New York, 2001, The Free Press. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17574.

Israel Finkelstein - Neil Asher Silberman: The Bible Unearthed. Archeology's New Vision of Ancient Israel and the Origin of Its Sacred Texts. New York, 2001, The Free Press. Angol nyelven. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

2 000 HUF
17575.

1 000 HUF
17576.

1 200 HUF
17577.

1 600 HUF
17578.

2 600 HUF
7,03
7,65
Walter Nigg: A szerzetesek titkai. Ford.: Beöthy György. Bp., 1984, Szent István Társulat. Kiadói egészvászon-kötés.
17579.

1 800 HUF
17580.

1 200 HUF
Giovanni Papini: Krisztus története. Fordította: Révay József. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötésben
17581.

1 000 HUF
Miatyánk 121 európai nyelven. / Lords Prayer in 121 European Languages. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált papírkötés.
17582.

Miatyánk 121 európai nyelven. / Lord's Prayer in 121 European Languages. Bp., 1990, Interart. Kiadói kartonált papírkötés.

1 000 HUF
Gergely Jenő: A pápaság története. Bp., 1999, Kossuth. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17583.

1 000 HUF
Manna a hit táplálásához. Bp., 1902, Budapesti Szellembúvárok Egylete. Kiadói félvászon kötés, széteső állapotban.
17584.

1 400 HUF
Kubányi Béla: Szentek követése. Rövid olvasmányok a szentek életéből az év minden napjára. Dr. Bellesheim Alfonz s egyéb hazai s külföldi író nyomán szerk. - -. Bp.,(1886), Dvorzsák János. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső szennylap és a címlap kijár.
17585.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF