Books: Religion

Number of items: 51

Prohászka Ottokár: Elmélkedések az Evangéliumról. Bp., 1924., Szent-István-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón kis kopásnyomokkal.
17562.

3 000 HUF
Jordánszky Elek: Magyar országban, s az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem képeinek rövid leírása. Tüskés Gábor és Knapp Éva utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.
17563.

Jordánszky Elek: Magyar országban, s' az ahoz tartozó részekben lévő Bóldogságos Szűz Mária kegyelem' képeinek rövid leírása. Tüskés Gábor és Knapp Éva utószavával. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Facsimile kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben.

2 800 HUF
7,57
8,24
Secondo Franco: Népszerű feleletek a religio ellen intézett megtámadásokra I-II. Veszprém, 1869, Ramazetter Károly. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
17564.

2 000 HUF
14
Jánosi József: A szellem. A szellemi lét főbb jelenségei és metafizikája. Bp., 1935, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé sérült állapotban (gerinc, lapszélek, címlap sérült).
17565.

2 400 HUF
Hirscher Ker. János: Elmélkedések az egyházi év vasárnapi evangeliumai fölött I. kötet. Ford.: Lukácsék János. Kiadja Garay Alajos. Pest, 1863., Bartalits Imre, VI+429+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
17566.

2 000 HUF
17567.

3 000 HUF
Schematismus Provinciae Hungariae nunc Sanctae Mariae Nuncupatae Ordinis Minorum S. P. Francisci Reformatorum Ad Annum Christi Communem 1842. Posonii (Pozsony), 1842, Typis Antonii Nobilis de Schmid (Schmid Antal), 46+(1) p. Latin nyelven. Kartonált papírkötésben, javított gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17568.

3 000 HUF
Preces Ad Usum Quotidianum Clericorum Regularium Pauperum Matris Dei Scholarum Piarum Provinciae Hungariae, et Transilvaniae. Secundum Morem Romanum, Ecclesiaeque Ritus Concinnatae. Pest, 1839, Beimel József, 94 p. Latin nyelven. Egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
17569.

3 000 HUF
17570.

3 000 HUF
17571.

2 000 HUF
Székely István: Zsoltárkönyv 1548. [Bp., 1991., Argumentum.] Hasonmás kiadás. Kiadói papírkötés.
17572.

2 000 HUF
Prohászka Ottokár: Gondolatok a századvégi hódolatnak és a magyar katholicizmus 900. jubileumának ünnepére. Bp., 1900, Stephaneum, 84+4 p. Korabeli átkötött aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, ceruzás bejelölésekkel.
17573.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF