https://www.darabanth.com/en/online-auction/437/categories~Books/Books-Other-rarities~1000030/Pilinszky-Janos-2-kotete-Nagyvarosi-ikonok-Osszegyujtott-versek-1940-1970-plus-Krater-Ossze~II2845243
2845243
18043
437
Other collectibles
1 600 HUF
Description:
Pilinszky János 2 kötete: Nagyvárosi ikonok. Összegyűjtött versek 1940-1970. + Kráter. Összegyűjtött és új versek. Bp., 1971-1981, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés/egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban (az egyik kötet védőborítója erősebben sérült, ragasztott).
Share:
Photo of the item taken by
: tg
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m