Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 52

17421.

2 800 HUF
7,57
8,24
2 db szülészeti könyv: Kubinyi Pál: Szülészeti műtéttan 150 ábrával. Bp., é.n. Franklin, Kovács Ferenc: Gyakorlati és műtétes szülészet. Bp., 1936. Magyar Orvosi könyvkiadó. Mindkét kötet egységes aranyozott vászonkötésben.
17422.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, Petőfi Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.
17423.

Dr. Torday Ferenc: Mindennapi gyermekgyógyászat gyakorló orvosok számára. Bp., 1914, "Petőfi" Irodalmi Vállalat (Pesti Lloyd-ny.), XII+477+(19) p. Korabeli hirdetésekkel. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként sérült lapszélekkel, tulajdonosi bélyegzőkkel.

1 000 HUF
17424.

1 800 HUF
17425.

3 000 HUF
17426.

2 000 HUF
17427.

1 200 HUF
17428.

800 HUF
17429.

1 800 HUF
17430.

2 000 HUF
Einstein, Albert: A speciális és általános relativitás elmélete. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17431.

1 000 HUF
17432.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF