Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 52

Gyógyszerész almanach az 1944 évre. Összeáll.: Szász Tihamér. Bp.,(1944),vargyasi Máté Ernő-ny., XVI+852+4 p. Borító nélküli példány, foltos lapokkal, szétvált kötéssel, rossz állapotban. Ritka!
17409.

1 000 HUF
17410.

6 000 HUF
17411.

4 000 HUF
Marcuse, Max (szerk.): Handwörterbuch der Sexualwissenschaft. Enzyklopädie der natur- u. kulturwissenschaftlichen Sexualkunde des Menschen. Bonn, 1926, A. Marcus & E. Weber. 221 p. Német nyelven. Második erősen bővített kiadás. Aranyozott gerincű félvászon kötésben, kissé sérült gerinccel és borítóval, megerősített kötéssel, néhány kevés lapon ceruzás és tollas jelöléssel. / In half linen binding, second ed., in German languague, with slightly damaged spine and cover, with a few pen and pencil markings.
17412.

8 000 HUF
Növényhatározó. I-II. köt. Szerk.: Dr. Hortobágyi Tibor. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Harmadik kiadás. Szövegközi és egészoldalas ábrákkal illusztrálva. Közte a gombák színes táblaképeivel. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, fakó gerinccel.
17413.

3 600 HUF
9,73
10,59
17414.

1 800 HUF
17415.

2 000 HUF
17416.

1 200 HUF
Dr. Hugonnai Vilma: A nő mint háziorvos II. kötet. Az egészség ápolásának kézikönyve. Bp., Minerva. Kiadói szecessziós egészvászon kötés, viseltes állapotban.
17417.

2 000 HUF
9
1929-1932 A Magyar Királyi Földtani Intézet évi jelentései az 1929-1932. évekről. Bp., 1937., Stádium-ny., 541+3+IV p.+16 t. Szövegközti illusztrációkkal, számos térképvázlattal, közte balatoni, és tokaji földtani térképekkel. Átkötött félvászon-kötés.
17418.

2 000 HUF
1966 Mecseki Szénbányászati Tröszt a II. ötéves tervidőszakban. Főszerk.: Garamvölgyi János. Összeáll.: Lőrincz Levente, Szabolcs Lajos. Pécs, 1966., Mecskei Szénbányászati Tröszt. Egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban.
17419.

2 000 HUF
17420.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF