Tétel

Catalogue number:

16798.
437. Closed Online auction
Books: Law

24 000 HUF

Description:

Magyar törvények Grill-féle kiadása, 21 kötet: Polgárijogi és büntetőjogi határozatok tára egységes szerkezetben. Összeáll.: Dr. vitéz Szentkuthy István és Dr. Térfy Béla; Sági János: Telekkönyvi jog - Telekkönyvi mintatár. I-II. köt.; Nizsalovzsky Endre: Kereskedelmi jogi szabályok; Vargha Ferenc - Angyal Pál - Isaák Gyula: Bűnvádi perrendtartás; Kuncz Ödön - Nizsalovzsky Endre: A kereskedelmi törvény és joggyakorlata; Büntető törvénykönyv a bűntettekről és vétségekről. Összeáll.: Dr. Angyal Pál és Dr. Isaák Gyula (Függelék: Katonai büntető törvénykönyv); A kihágási büntető törvénykönyv. Összeáll.: - - ; A magyar illetékjog. Szerk.: Dr. Sárfy Aladár. I-II. köt.; Végrehajtási eljárás. Összeáll.: Dr. Vincenti Gusztáv és Dr. Borsodi Miklós; Perenkívüli eljárások és szervezeti szabályok. Összeáll.: Dr. vitéz Moldoványi István; Fabinyi Tihamér: A polgári perrendtartás törvénye és joggyakorlata. I-II. köt.; Közjog. I. köt. Összeáll.: Dr. Térfy Gyula, Dr. Némethy Imre, Dr. Térfy Béla; Kuncz Ödön - Katona Gábor: Magyar hiteljog. III. köt. (Csődtörvény, váltótörvény, csekktörvény); Magyar magánjog mai érvényben. Törvények, rendeletek, szokásjog, joggyakorlat. (II. köt.: Dologi jog; III. rész: Kötelmi jog. I-III. köt.; IV. rész: Öröklési jog és örökösödési eljárás.) Bp., 1930-1944, Grill Károly. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, vegyes állapotban, helyenként laza fűzés, felvágatlan/sérült/kijáró lapok, foltok, ázásnyomok.

Share:

Photo of the item taken by : nagy_andras