Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 116

Amerikai Egyesült Államok 1972. Apollo 16 kétoldalas fém emlékérem (26mm) T:2 ph. USA 1972. Apollo 16 two-sided metal commemorative medallion (26mm) C:XF edge error
33660.

Amerikai Egyesült Államok 1972. "Apollo 16" kétoldalas fém emlékérem (26mm) T:2 ph. USA 1972. "Apollo 16" two-sided metal commemorative medallion (26mm) C:XF edge error

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c Jéghoki Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents Ice Hockey Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP
33661.

Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c "Jéghoki" Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents "Ice Hockey" Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP

4 800 HUF
12,97
14,12
Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c Futás Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents Track Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP
33662.

Amerikai Egyesült Államok 1980. 15c "Futás" Ag olimpiai bélyegérem (~12g/0.925/24,5x39,5mm) T:PP USA 1980. 15 Cents "Track" Ag olympic stamp medallion (~12g/0.925/24,5x39,5mm) C:PP

4 800 HUF
12,97
14,12
33663.

2 000 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Francis Marion tábornok / A mocsári róka bronz emlékérem eredeti tokban (38mm) T:AU,XF USA ND General Francis Marion / The Swamp Fox bronze commemorative medal in original case (38mm) C:AU,XF
33664.

Amerikai Egyesült Államok DN "Francis Marion tábornok / A mocsári róka" bronz emlékérem eredeti tokban (38mm) T:AU,XF USA ND "General Francis Marion / The Swamp Fox" bronze commemorative medal in original case (38mm) C:AU,XF

1 400 HUF
Ausztria 1873. Bécsi világkiállítás aranyozott bronz emlékérem J. CHRISTLBAUER gyártói jelzéssel. FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873. Szign.: H. STROBEL T:F aranyozás lekopott Austria 1873. World exhibition of Vienna gilt bronze commemorative medallion with makers mark J. CHRISTLBAUER. FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873. Sign.: H. STROBEL C:F gilding worn
33665.

Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott bronz emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:F aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt bronze commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER". "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Sign.: H. STROBEL C:F gilding worn

2 000 HUF
Ausztria ~1910. I. Napóleon bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. Napoleon I bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU
33666.

Ausztria ~1910. "I. Napóleon" bronz plakett vörösmárvány posztamensen Szign.: Franz Stiasny (65x58mm) T:1- Austria ~1910. "Napoleon I" bronze plaque on red marble edestal Sign.: Franz Stiasny (126,57g/65x58mm) C:AU

20 000 HUF
54,05
58,82
Ausztria / Bécs 1912. XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. 23th International Eucharistic Congress bronze medallion (33mm) C:VF
33667.

Ausztria / Bécs 1912. "XXXIII. Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszus" bronz medál (33mm) T:VF Austria / Wien 1912. "23th International Eucharistic Congress" bronze medallion (33mm) C:VF

2 000 HUF
33668.

2 000 HUF
Ausztria 1999. Leogangerhof 100 kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina
33669.

Ausztria 1999. "Leogangerhof 100" kétoldalú bronz emlékérem (30mm) T:1- (PP) patina Austria 1999. "Vom Dorfwirt / Zum Leogangerhof - 100 Jahre" two sided commemorative medallion C:AU (PP) patina

2 000 HUF
Ausztria DN Szent Flórián Apátság kétoldalasjelzett Ag emlékérem (11.08g/925/30mm) T:1 (PP) patina Austria ND Augustiner-Chorherrenstift St. Florian two sided hallmarked Ag commemorative medallion (11.08g/925/30mm) C:UNC (PP) patina
33670.

4 600 HUF
12,43
13,53
Ausztria(?) DN Franz Liszt egyoldalas, vastag bronzozott fém plakett. Szign: Franz Stiasny (~66x54mm) T:VF,F hajlott, anyaghiány, patina Austria(?) ND Franz Liszt one-sided bronze plaque. Sign.: Franz Stiasny (~66x54mm) C:VF,F bent, missing material, patina
33671.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF