Printed Materials

Number of items: 477

1917 Magyar Szent Korona Országainak kávéközpontja hirdetménye kávé eladásról 20x30 cm
16120.

1 000 HUF
1917 Pesti Hírlap újság tétel, szórványszámok, 12 db
16121.

6 000 HUF
1918 A Virradat c. napilap I. évfolyamának 5 db forradalmi száma az őszirózsás forradalom idejéből, Benne szózat a szlovák néphez. Szakadt állapotban
16122.

6 000 HUF
1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel (Újabb forradalmi mozgalom Berlinben), sérült, hiányos címlappal, 12 p.
16123.

1918 Pesti Napló 69. évf. 301. sz., 1918. dec. 24., a címlapon az I. világháború utáni események híreivel ("Újabb forradalmi mozgalom Berlinben"), sérült, hiányos címlappal, 12 p.

2 000 HUF
1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel (Vilmos császár és a trónörökös lemondása), lapszéli sérülésekkel, 12 p.
16124.

1918 Pesti Napló 69. évf. 263. sz., 1918. nov. 9., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("Vilmos császár és a trónörökös lemondása"), lapszéli sérülésekkel, 12 p.

3 000 HUF
1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel (Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében), 16 p.
16125.

1918 Pesti Napló 69. évf. 259. sz., 1918. nov. 5., a címlapon az I. világháborús fegyverletétel híreivel ("Magyarország semleges állam - Minden hatalom a népkormány kezében"), 16 p.

4 600 HUF
12,43
13,53
1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel (A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.
16126.

1918 Pesti Napló 69. évf. 274. sz., 1918. nov. 22., a címlapon az I. világháborús fegyverletételt követő hírekkel ("A szerbek nem lépik át a demarkacionális vonalat - Az entente Prágát és Bukarestet is megszállja"), kissé sérült, szétvált állapotban, 8 p.

2 400 HUF
16127.

2 000 HUF
1919 Budapesti Szemle, az MTA megbízásából, 3 db szám (január, február, március), szerk.: Voinovich Géza
16128.

1 000 HUF
1919 Kassai Napló, XXXV. évf. 146., 1919. jul. 22., sérült, hiányos, 4 p.
16129.

1 200 HUF
Kb. 190 db régi szentkép (1920-as, 30-as, 40-es évek)
16130.

Kb. 190 db régi szentkép (1920-as, '30-as, '40-es évek)

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1920 Szent Gellért Szálló és Gyógyfürdő Igazgatósága által küldött karácsonyi üdvözlőkártya
16131.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF