Posters

Number of items: 87

Az első csók (1941). Danielle Darrieux világfilmje. Litográfia, papír. Muskovszky László (1902-?) grafikája, jelzett a plakáton. Grund Lito, Bp. Lap alja vágott, hajtásnyomokkal, feltekerve, lapszéli apró sérülésekkel. 84×28,5 cm. / Vintage Hungarian poster of the French movie Premier rendez-vous starring Danielle Darrieux, with very minor damages on the edges, bottom is cut, lithograph on paper.
16503.

75 000 HUF
202,70
220,59
A cigány (1941). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát).  Rózsahegyi Kálmán, Zimonyi Márta, Adorján Éva, Pataky Jenő, Gábor Miklós, Bilicsi Tivadar és mások szereplésével. Szigligeti Ede népszínműve. Rendezte: Deésy Alfréd. Zene: Balázs Gyula. Litográfia, papír. Jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Kárpát Film. Erdélyi Filmgyártó. Hajtásnyomokkal, feltekerve, néhány egészen apró lapszéli szakadással. 94,5x29,5 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the Hungarian movie The Gypsí (A cigány) from 1941, lithograph on paper, with very minor damages on the edges.
16504.

70 000 HUF
189,19
205,88
Orient Express (1943). Pelsőczy Irén, Ajtay Andor, Vaszary Piri, Csortos Gyula, Pethes Sándor és mások szereplésével. Rendezte Cserépy László. Litográfia, papír. Falk István (?-?) grafikája, jelzett a plakáton. Kellner Márkus Nyomda, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, lap felső részén kisebb sérülésssel, lapszéli egészen apró sérülésekkel. 84×29,5 cm. / Vintage poster of a Hungarian movie, damaged , lithograph on paper.
16505.

55 000 HUF
148,65
161,76
16506.

55 000 HUF
148,65
161,76
Caesar és Cleopatra (1945 körül). Moziplakát (filmplakát, rácsplakát). Claude Rains, Vivian (Vivien) Leigh és mások szereplésével. Színes Világfilm! Litográfia, papír. Jelzés nélkül. Gáti Lito, Bp. Hajtásnyomokkal, feltekerve, sérült, szakadásokkal. 28×84 cm. / Vintage rare Hungarian poster of the 1945 British Technicolor film directed by Gabriel Pascal and starring Vivien Leigh and Claude Rains, lithograph on paper, damaged.
16507.

50 000 HUF
135,14
147,06
E. Kandó Gyula: Salgó brikett, Salgótarjáni Kőszénbánya Rt. plakát, hajtott, gyűrődésekkel, kis szakadásokkal, 92×64 cm
16508.

55 000 HUF
148,65
161,76
1925 Harangszentelés Máriabesnyőn, 1925. május. 25., plakát, rajta a harangszentelés műsorával, és Horthy Miklóssal és Horthy Miklósnéval, hajtott, 47x31 cm
16509.

1925 "Harangszentelés Máriabesnyőn", 1925. május. 25., plakát, rajta a harangszentelés műsorával, és Horthy Miklóssal és Horthy Miklósnéval, hajtott, 47x31 cm

8 000 HUF
1944 Gödöllői Levente Egyesült 1944. jún. 18. leventenap műsorának plakátja, Gödöllő, Szent István Fiúotthon-nyomda, foltos, lapszéli gyűrődésekkel, hajtott, 47x31 cm + cca 1943 Gödöllői mozi plakátok, 2 db: Petőfi Mozgó Gödöllő, Gödöllő, Szent István Fiúotthon-nyomda, hajtottak, 59x27 cmx2
16510.

1944 Gödöllői Levente Egyesült 1944. jún. 18. leventenap műsorának plakátja, Gödöllő, "Szent István" Fiúotthon-nyomda, foltos, lapszéli gyűrődésekkel, hajtott, 47x31 cm + cca 1943 Gödöllői mozi plakátok, 2 db: Petőfi Mozgó Gödöllő, Gödöllő, "Szent István" Fiúotthon-nyomda, hajtottak, 59x27 cmx2

10 000 HUF
27,03
29,41
16
16511.

6 000 HUF
16512.

12 000 HUF
32,43
35,29
16513.

5 000 HUF
16514.

12 000 HUF
32,43
35,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF