Photos 2.

Number of items: 165

cca 1973 ,,A Sakál napja című angol - francia bűnügyi film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
18147.

cca 1973 ,,A Sakál napja" című angol - francia bűnügyi film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm

5 000 HUF
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
18148.

36 000 HUF
97,30
105,88
cca 1910 Női portré üveg pozitív fa keretben 17x17 cm
18149.

2 000 HUF
18150.

40 000 HUF
108,11
117,65
1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
18151.

1 600 HUF
12 db iskolai osztálykép, tablófotó, vegyes méretben és állapotban
18152.

1 000 HUF
cca 1987 Moszka, Margaret Thatcher brit kormányfő találkozója Mihail Gorbacsovval, az SZKP főtitkárával, feliratozott sajtófotó, MTI Külföldi Képszerkesztőség, 24,5x21 cm
18153.

1 000 HUF
1932-1955 5 db gimnáziumi, óvodai tablófotó és csoportkép, részben feliratozva, vegyes méretben és állapotban
18154.

1 800 HUF
cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm
18155.

1 800 HUF
1908 A győri m. kir. állami főreáliskola 1907-1908 évben érettségi vizsgálatot tett tanulói, nagyméretű, szecessziós tablófotó, Fodor Vilmos győri műterméből, erősen sérült, ragasztott kartonon, 30x24,5 cm
18156.

2 800 HUF
7,57
8,24
cca 1900 Közlekedés, vasút, gépgyártás témában. Kb 60 db régi diapozitív, üveg dia a XX. sz. elejéről Uránia kiadáshoz hasonló. Mind feliratozott, fa dobozban. / Glass phooto slides about transportation, railways
18157.

60 000 HUF
162,16
176,47
1931 Gyermekszépségverseny díjazottja. Pfeifer jelzett fotó, üvegezett keretben 23x31 cm
18158.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: