Photos 2. Number of items: 165
2813125
18147
437
Photos 2.
Other collectibles
cca 1973 ,,A Sakál napja" című angol - francia bűnügyi film jelenetei és szereplői, 11 db vintage produkciós filmfotó, ezüst zselatinos fotópapíron, a használatból eredő (esetleges) kisebb hibákkal, 18x24 cm
5 000 HUF
2821958
18148
437
36000
Photos 2.
Other collectibles
cca 1880 3 db chromotípia, az egyiken egy főpap, a Ferenc József-rend középkeresztjével, a másodikon egy kereszt, a harmadikon egy utolsó vacsora kép. Üveg, képkeretekben: kettő bársony, 10x6,5 cm, 11x8 cm, 8x10 cm, keretek: 20x15 cm, 17x14 cm, 15x20 cm
36 000 HUF
2766740
18149
437
Photos 2.
Other collectibles
cca 1910 Női portré üveg pozitív fa keretben 17x17 cm
2 000 HUF
2755648
18150
437
40000
Photos 2.
Other collectibles
40 000 HUF
2759236
18151
437
Photos 2.
Other collectibles
1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
1 600 HUF
2793342
18152
437
Photos 2.
Other collectibles
12 db iskolai osztálykép, tablófotó, vegyes méretben és állapotban
1 000 HUF
2742397
18153
437
Photos 2.
Other collectibles
cca 1987 Moszka, Margaret Thatcher brit kormányfő találkozója Mihail Gorbacsovval, az SZKP főtitkárával, feliratozott sajtófotó, MTI Külföldi Képszerkesztőség, 24,5x21 cm
1 000 HUF
2817336
18154
437
Photos 2.
Other collectibles
1932-1955 5 db gimnáziumi, óvodai tablófotó és csoportkép, részben feliratozva, vegyes méretben és állapotban
1 800 HUF
2821588
18155
437
Photos 2.
Other collectibles
cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm
1 800 HUF
2821694
18156
437
Photos 2.
Other collectibles
1908 A győri m. kir. állami főreáliskola 1907-1908 évben érettségi vizsgálatot tett tanulói, nagyméretű, szecessziós tablófotó, Fodor Vilmos győri műterméből, erősen sérült, ragasztott kartonon, 30x24,5 cm
2 800 HUF
2721804
18157
437
60000
Photos 2.
Other collectibles
cca 1900 Közlekedés, vasút, gépgyártás témában. Kb 60 db régi diapozitív, üveg dia a XX. sz. elejéről Uránia kiadáshoz hasonló. Mind feliratozott, fa dobozban. / Glass phooto slides about transportation, railways
60 000 HUF
2750031
18158
437
Photos 2.
Other collectibles
1931 Gyermekszépségverseny díjazottja. Pfeifer jelzett fotó, üvegezett keretben 23x31 cm
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: