Music, Musical notes, Instruments

Number of items: 41

15420.

1 200 HUF
3 db régi népdal témájú könyv: 101 magyar népdal. Szerk.: Bárdos Lajos. Átnézte és előszóval ellátta: Kodály Zoltán. VII. kiadás. Bp., 1939, Magyar Cserkészszövetség. 4. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült és ragasztással javított gerinccel, kissé sérült bortóval. + Madárka. 102 magyar népdal. Közreadja Kerényi György. Bp., 1934, Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel. + 103 magyar népdal. Közreadja: Péczely Attila. Átnézte: Kodály Zoltán. VII. kiadás. Bp., 1941, Magyar Kórus. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, könyvtest szétvált.
15421.

2 000 HUF
2 db pánsíp 31 cm
15422.

2 db pánsíp 31 cm

1 800 HUF
2 db könyv - Fajth Tibor: Rossini. Bp., 1962. + Jemnitz Sándor: Chopin. Bp., 1960. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
15423.

1 400 HUF
R. Strauss élete képekben + Brahms élete képekben. Bp., 1960, 1961, Zeneműkiadó Vállalat. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
15424.

1 600 HUF
Fém fúvós hangszer kottatartó 15 cm
15425.

4 000 HUF
Csende Béla (szerk.): A népdalkutató Bartók Béla Békés, Arad és Bihar megyékben. Békéscsaba, 1981. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15426.

3 000 HUF
15427.

2 400 HUF
15428.

1 000 HUF
cca 1950 16 db opera szövegkönyv
15429.

3 000 HUF
Vegyes kotta tétel - Daloskönyv; Magyar nóták, stb.
15430.

2 000 HUF
cca 1930 12 db gramofon lemez: Nóták, slágerek, egy tartóban
15431.

4 600 HUF
12,43
13,53

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF