Military

Number of items: 216

cca 1910 SMS Adria matróza, keményhátú fotó Erminius Mioni polai műterméből, 11,5×5,5 cm
15036.

9 000 HUF
24,32
26,47
1915 Magyar katonatiszt (főhadnagy) egészalakos portréja, I. világháborús fotólap, hátoldalán saját kezűleg feliratozva, datálva, 13,5x8 cm
15037.

2 200 HUF
5,95
6,47
1918.X.30. Magyar katonai díszőrség, megírt fotólap, 14x8,5 cm
15038.

2 000 HUF
1915 Bp., Cs. és kir. katonai uszoda, férfiak és fiúk csoportképe, megírt fotólap, kissé sérült, középen törésnyommal, 14x8,5 cm
15039.

1 600 HUF
cca 1940 Német katonatiszt birodalmi sasos köpenyt viselő nővérek társaságában, fotólap, jó állapotban, 13,5x8,5 cm
15040.

1 200 HUF
cca 1930-1940 Magyar katonák, 4 db fotó (az egyiken Csik Ferenc, az 1936-os berlini olimpián aranyérmes úszó emlékszobra), jó állapotban, 8,5x6 cm körül
15041.

2 400 HUF
cca 1940 Erdélyi bevonulás, menetoszlop valahol a Hargitán, 2 db fotó, 4,5×5,5 cm
15042.

1 400 HUF
Villányi András rendőrezredes hivatalos portréja, később kivégezték, 14×9 cm
15043.

3 000 HUF
Különféle tankok, különféle forrásokból, eltérő időben készült felvételek, 9 db modern nagyítás, 10x15 cm
15044.

2 000 HUF
1944 össz. 18 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, ugyanazon honvédtól Orosházára, Békés megyébe küldve. Részben kissé foltos.
15045.

2 000 HUF
1944 5 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, mindegyiken M. kir. 31/2. határvadász század bélyegzőjével, ugyanazon honvédtól Orosházára, Békés megyébe küldve, részben kissé foltos
15046.

2 000 HUF
1942 össz. 3 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből az orosz frontról, ugyanazon honvéd hadapród őrmestertől Orosházára, Békés megyébe küldve. Egyikben felhívja a figyelmet a rádió Üzen a front c. műsorára, amelyben üzen saját hangjával. Más egyéb érdekes részlettel. Gyűjtői ritkaság!
15047.

1942 össz. 3 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből az orosz frontról, ugyanazon honvéd hadapród őrmestertől Orosházára, Békés megyébe küldve. Egyikben felhívja a figyelmet a rádió "Üzen a front" c. műsorára, amelyben üzen saját hangjával. Más egyéb érdekes részlettel. Gyűjtői ritkaság!

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF