Military

Number of items: 216

1944 18 db tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, ugyanazon honvédtól Szentetornyára, Békés megyébe küldve, részben kissé foltos
15012.

1 600 HUF
cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, Forró Jenő repülő százados parancsnok, hadihajók, mise a hangárban, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5,5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői anyag!!
15013.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, Forró Jenő repülő százados parancsnok, hadihajók, mise a hangárban, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5,5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői anyag!!

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, hadihajók, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült. 4x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői ritkaságok!!
15014.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (többek közt egy roncsról), csoportképek, hadihajók, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült. 4x6 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, becses gyűjtői ritkaságok!!

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. Puma Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (hidroplán, CANT 501 stb.), csoportképek, Háry László m.kir. Honvéd repülős vezérőrnagy pilótafülkében, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, gyűjtői anyag!!
15015.

cca 1938-39 össz. 15 db fénykép Halasi Sándor repülő főhadnagy, a Délolaszországi Repülő Tanfolyam (DRT), később a 101. "Puma" Honi Légvédelmi Vadászrepülő osztály pilótájának fotói az olaszországi képzésről: repülőgépekről (hidroplán, CANT 501 stb.), csoportképek, Háry László m.kir. Honvéd repülős vezérőrnagy pilótafülkében, stb. Hátoldalán többségében feliratozott, vintage fotó és fotólap. Részben sérült (törésekkel). 5x7 és 9x13,5 cm közötti méretekben. Érdekes, gyűjtői anyag!!

30 000 HUF
81,08
88,24
cca 1950-60 8 db katonai fénykép, fotó és fotólap, részben kissé foltos és kissé sérült, 4x9 és 14x9 cm közötti méretekben
15016.

1 000 HUF
5 db I. világháborús, ill. katonai témájú fotólap, közte kettő megírt, az egyik tábori posta bélyegzéssel (Kommandant der Kraftfahrtruppen der k.u.k. OAbt 9.), 14x9 cm körül
15017.

2 000 HUF
19
1937 Bp., III. Viktor Emánuel olasz király látogatása alkalmából rendezett katonai díszszemle, 4 db fotó, 9x6 cm körül
15018.

2 000 HUF
cca 1950 Női harckocsizók teljes felszerelésben, fotó, 9x6 cm
15019.

1 800 HUF
cca 1915-1960 9 db katonai fotó, vegyes méretben
15020.

1 400 HUF
Katona kézzel írt verses sorai magyar nyelven, XIX. sz. közepe-vége, két és fél beírt oldal, Kálmándy József aláírásával, kissé foltos, kisebb szakadásokkal.
15021.

3 000 HUF
cca 1950-80 6 db magyar katonai fotó, vegyes állapotban, 9,5x6 és 9x12 cm közötti méretekben
15022.

2 000 HUF
cca 1920 3 pár Vöröskeresztes váll-lap zománcozott jelvényekkel d: 13 mm
15023.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF