Military

Number of items: 216

1911 Brassó, katonaportré, megírt fotólap, 14×9 cm
15000.

4 000 HUF
1943 Vitéz Duska László (1912-1987) Magyar Tiszti Vitézségi Érmével kitüntetett II. világháborús százados, a 2. magyar hadsereghez tartozó 37/III. zászlóalj parancsnokának levele, amelyben egy katonatársának az Erdélyi Emlékérme elküldéséről ír. Egyéb érdekes részlettel. Egy kézzel írt oldal, Duska László autográf aláírásával. Lap alján valamivel későbbi feljegyzéssel 1942-43. évi harctéri katonatársakról. Lapszéli szakadásokkal, hajtásnyomokkal.
15001.

10 000 HUF
27,03
29,41
1938 Kassai bevonulás, 4 db fotónegatív, 6×9 cm
15002.

3 600 HUF
9,73
10,59
Katonák a II. világháborúban, 5 db síkfilm negatív, 6×6 cm
15003.

1 800 HUF
1944 tábori postai levelezőlap II. világháború idejéből, az Orosházai Friss Hírek kiadó hivatalának küldve, amelyben kéri egy honvéd, hogy jelentessék meg névnapi üdvözlő sorait az újságban.
15004.

2 000 HUF
1919 Mozgósítási parancs
15005.

1919 Mozgósítási parancs

3 800 HUF
10,27
11,18
cca 1914 Katonaportré, keményhátú fotó Schäffer Ármin budapesti műterméből, foltos, sérült, 16,5×10,5 cm
15006.

2 000 HUF
cca 1940 Német katonák légvédelmi ágyúval (Flak) a keleti fronton, II. világháborús propaganda fotólap, 14x9 cm
15007.

1 400 HUF
8 db II. világháborús katonai fotó 6x9 cm
15008.

5 000 HUF
cca 1950-1960 Fiatal német katona portréja, fotó, 14x9 cm
15009.

1 000 HUF
cca 1935 Spanyol polgárháborús kézi tükör, katona képével 8 cm
15010.

1 600 HUF
1942 karácsonya harcoló honvédeinké és hozzátartozóiké! képeslap
15011.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF