Number of items: 534

10111.

12 000 HUF
32,43
35,29
Dobos Lajos (1921-2012): Csendélet, 1971. Olaj, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 29x41 cm.
10112.

6 500 HUF
17,57
19,12
10113.

18 000 HUF
48,65
52,94
Dudás László (1935-): Op-art formák (cím nélkül), 1972. Golyóstoll, papír, jelzett, Dudás László autográf ajándékozási soraival. 30x21 cm.
10114.

5 000 HUF
Duray Tibor (1912-1988): Itáliai vár. Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Üvegezett keretben. 20x24 cm
10115.

6 000 HUF
Duray Tibor (1912-1988): Szigligeti várrom. Rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben. 24x32,5 cm
10116.

6 000 HUF
10117.

6 000 HUF
10118.

28 000 HUF
75,68
82,35
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Expresszív női portré. Vegyes technika, karton. Jelezve balra lent (?). Foltos, vetemedett. Hátoldalán MNG kiviteli engedély pecséttel. Dekoratív fakeretben. 55x43 cm.
10119.

60 000 HUF
162,16
176,47
Ember János, működött a XX. sz. első felében-közepén: Kisgyerek nyuszival. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent. Sarkaiban vágott. 62×40 cm
10120.

9 000 HUF
24,32
26,47
Erdős Péter (1938-): Tanya vége, Hódmezővásárhely. Olajtempera, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett fakeretben, 55x100 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10121.

40 000 HUF
108,11
117,65
Fahad Alyu: Bob Marley. Tus, papír. jelzett 30x40 cm Üvegezett keretben, hátoldalt tanusítvánnyal
10122.

3 800 HUF
10,27
11,18

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF