Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 328

~1920-1968. 11 darabos sportérem tétel, közte F.I.S. C.R.L. Vasutas Budapest Rome 1968 T:AU,XF
32092.

~1920-1968. 11 darabos sportérem tétel, közte "F.I.S. C.R.L. Vasutas Budapest Rome 1968" T:AU,XF

2 000 HUF
1920. Magyar Kerékpáros Szövetség / 1920. IX. 19. kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem eredeti mellszalagon (~12g/0.800/30mm) T:2 patina
32093.

1920. "Magyar Kerékpáros Szövetség / 1920. IX. 19." kétoldalas, jelzett Ag kerékpáros díjérem eredeti mellszalagon (~12g/0.800/30mm) T:2 patina

7 000 HUF
18,92
20,59
32094.

2 200 HUF
5,95
6,47
1923. Kitűnő táncért bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN Budapest székesfőváros versenydíja aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + Gyakorló gimnázium sportköre Cu-Zn díjérem Ludvig Bp. gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + Szabadkai Asztalitenisz Club bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom
32095.

1923. "Kitűnő táncért" bronz díjérem (30mm) + Sződy Szilárd (1878-1939) DN "Budapest székesfőváros versenydíja" aranyozott Cu-Zn díjérem fül nélkül (30mm) + "Gyakorló gimnázium sportköre" Cu-Zn díjérem "Ludvig Bp." gyártói jellel. Szign.: Berán (30mm) + "Szabadkai Asztalitenisz Club" bronz díjérem (30mm) T:1-,2 patina, fülnyom

3 200 HUF
8,65
9,41
1925. MÁV Gépgyári Sportkör - A MÁV gépgyára munkásainak irodalmi és önművelődési köre / 1910-1925 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:2
32096.

2 000 HUF
1925. Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19. egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina
32097.

1925. "Athlétikai Verseny díj / 1925. VII. 19." egyoldalas Br díjérem nem eredeti mellszalagon, hátoldalán gravírozva (50x37mm) T:2 patina

2 400 HUF
1926. Usetty Ferencz Emlékdíj kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, az FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) címerével, füllel, 1926. VII. 11. gravírozással (37mm) T:2 patina
32098.

1926. "Usetty Ferencz Emlékdíj" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, az FVSK (Ferencvárosi Vasutas SK) címerével, füllel, "1926. VII. 11." gravírozással (37mm) T:2 patina

2 000 HUF
1927. Budapesti Labdarúgók Alszövetsége kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán 1926-27. II. oszt. bajn. I. gravírozással. A Ferencvárosi Vasutas SK 1926-ban megnyerte a BLASZ Amatőr II. osztály Kárpáti-csoportját (ami a III. osztálynak számított), 4 pontot verve a 2. helyezett Kőbányai TC-re, így feljutott a másodosztálynak számító BLASZ Amatőr I. osztályba, ahol kilenc szezont töltött. (40mm) T:1-,2 patina
32099.

1927. "Budapesti Labdarúgók Alszövetsége" kétoldalas, ezüstözött bronz díjérem, hátoldalán "1926-27. II. oszt. bajn. I." gravírozással. A Ferencvárosi Vasutas SK 1926-ban megnyerte a BLASZ Amatőr II. osztály Kárpáti-csoportját (ami a III. osztálynak számított), 4 pontot verve a 2. helyezett Kőbányai TC-re, így feljutott a másodosztálynak számító BLASZ Amatőr I. osztályba, ahol kilenc szezont töltött. (40mm) T:1-,2 patina

3 000 HUF
1928. Agfa - 1928. I. hely / A magyar sportnak jelzett Ag díjérem mellszalagon és SGA gyártói jelzéssel (~11g/0.800/30mm) T:1- patina
32100.

1928. "Agfa - 1928. I. hely / A magyar sportnak" jelzett Ag díjérem mellszalagon és "SGA" gyártói jelzéssel (~11g/0.800/30mm) T:1- patina

2 800 HUF
7,57
8,24
~1930. OTK zománcozott fém gomblyukjelvény. Orosházi TK? T:2 zománchiba
32101.

~1930. "OTK" zománcozott fém gomblyukjelvény. Orosházi TK? T:2 zománchiba

2 000 HUF
~1930-1940. PSE (Postás Sport Egyesület) 1899 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-
32102.

~1930-1940. "PSE (Postás Sport Egyesület) 1899" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1-

1 200 HUF
~1930. Pénzjegynyomda Sportegyesülete 1926 kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán Lövész bajnokság 1940 gravírozással. Szign.: Horváth E, (41mm) :T1- patina
32103.

~1930. "Pénzjegynyomda Sportegyesülete 1926" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Lövész bajnokság 1940" gravírozással. Szign.: Horváth E, (41mm) :T1- patina

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF