Military

Number of items: 173

1964. Munkásőr Emlékérem bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1-,2
34701.

1964. "Munkásőr Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:1-,2

1 600 HUF
1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 10, 15, 25, 30 és 35 (2x) év után, zománcozott fém kitüntetések, nem mind eredeti mellszalaggal T:2
34702.

1965. "Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában" 10, 15, 25, 30 és 35 (2x) év után, zománcozott fém kitüntetések, nem mind eredeti mellszalaggal T:2

2 400 HUF
34703.

2 000 HUF
~1970. BM Határőrség jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:1-
34704.

~1970. "BM Határőrség" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
~1970. BM Tart. Ti. Isk. (Tartalékos Tisztképző Iskola) jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:1-
34705.

~1970. "BM Tart. Ti. Isk. (Tartalékos Tisztképző Iskola)" jelzett hollóházi porcelán plakett eredeti dísztokban (151x158mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
~1970. Belügyminisztérium Tartalékos Tiszt-képző Iskola jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti dísztokban (140mm) T:1-
34706.

~1970. "Belügyminisztérium Tartalékos Tiszt-képző Iskola" jelzett hollóházi porcelán emlékérem eredeti dísztokban (140mm) T:1-

3 600 HUF
9,73
10,59
~1970. Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705 egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-
34707.

~1970. "Magyar Néphadsereg 150. Közlekedési Műszaki Dandárparancsnokság - MN 3705" egyoldalas bronz emlékérem eredeti tokban (88mm) T:1-

2 000 HUF
~1970. Magyar Néphadsereg Fegyverzeti Szolgálata - 1950- 1970 aranyozott, műgyantás fém plakett eredeti tokban (115x115mm) T:2- rátét ragasztása elengedett
34708.

~1970. "Magyar Néphadsereg Fegyverzeti Szolgálata - 1950- 1970" aranyozott, műgyantás fém plakett eredeti tokban (115x115mm) T:2- rátét ragasztása elengedett

1 400 HUF
~1970. (KHT) Katonai Haditorna zománcozott aranyozott koszorús sapkajelvény (36x37mm) + Egység Bajnokság rátétes műgyantás Cu sapkajlvény (38x34mm) + vállap csillag fém jelvény (2x) (22x22mm) KEFÉM feliratú papírdobozban T:1-
34709.

2 600 HUF
7,03
7,65
~1970-1980. Élenjáró Szakaszparancsnok ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34710.

2 000 HUF
~1970-1980. Élenjáró Századparancsnok ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34711.

~1970-1980. "Élenjáró Századparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-

2 000 HUF
~1970-1980. Élenjáró Rajparancsnok ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-
34712.

~1970-1980. "Élenjáró Rajparancsnok" ezüstözött műgyantás jelvény (40x32mm) T:1-

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF