Number of items: 304

Karinthy Frigyes munkái I-X. köt. I. köt.: Így írtok ti.; II. köt.: Capillária.; III. köt.: Tanúr úr kérem.; IV. köt.: Gyilkosok.; V. köt.: Krisztus vagy Barabás.; VI. köt.: Harun al Rasid.; VII. köt.: Új görbe tükör.; VIII. köt.: Színház.; IX. köt.: Esik a hó.; X. köt.: Két hajó. Bp.,én.,Athenaeum - Dick Manó. A sorozat 12 kötetben teljes. Kiadói kopott félvászon-kötések.
17590.

8 000 HUF
17591.

8 000 HUF
Közhasznu esmeretek tára a Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 11. kötet Só-Tezel Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, jó állapotban
17592.

Közhasznu esmeretek tára a' Conversations Lexicon szerént Magyarországra alaklmazta. 11. kötet Só-Tezel Pesten, 1834, Wigand Otto. Korabeli enyhén kopott félbőr sorozatkötésben, jó állapotban

6 000 HUF
Petőfi-Könyvtár 14 kötete: I-II., III-IV., V-VI., VII-VIII., IX-X., XI-XII., XIII-XIV., XV-XVI., XVII-XVIII., XXI-XXII., XXIII-XXIV., XXV-XXVI., XXVII-XXVIII., XXIX-XXX. füzetek. Szerk.: Endrődi Sándor és dr. Ferenczi Zoltán. Bp., 1908-1911, Kunossy, Szilágyi és Társa. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon sorozatkötésben, vegyes állapotban.
17593.

6 000 HUF
17594.

4 000 HUF
Esterházy Péter: Harmonia caelestis. A szerző, Esterházy Péter (1950-2016) író által DEDIKÁLT példány. Bp.,2000,Magvető. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17595.

5 000 HUF
17596.

5 000 HUF
17597.

5 000 HUF
Ozorai Imre vitairata. Bp. 1961. Akadémiai. Krakkóban 1535-ben megjelent mű hasonmás kiadása. (Bibliotheca Hungarica Antiqua IV.) Bordázott gerincű díszes kiadói vaknyomásos bőrkötésben. kiadói tékában
17598.

5 500 HUF
14,86
16,18
9
Jared Diamond: Összeomlás. Tanulságok a társadalmak továbbéléséhez. Ford.: Vassy Zoltán. Bp., 2009., Typotex. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
17599.

5 000 HUF
Kazinczy Ferencz eredeti poetai munkái. Kazinczy Ferencz eredeti munkái. Első kötet. A M[agyar] T[udós] T[ársaság] megbízásából összeszedték Bajza és Schedel. Buda, 1836, A Magyar Kir, Egyetem betűivel, XIX+1+305 p. Korabeli egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, a gerincen címkenyomokkal, de belül jó állapotban.
17600.

Kazinczy Ferencz eredeti poetai munkái. Kazinczy Ferencz eredeti munkái. Első kötet. A' M[agyar] T[udós] T[ársaság] megbízásából összeszedték Bajza és Schedel. Buda, 1836, A' Magyar Kir, Egyetem' betűivel, XIX+1+305 p. Korabeli egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, foltokkal, a gerincen címkenyomokkal, de belül jó állapotban.

6 000 HUF
Ruszkovics István meséi. Szerk. és jegyzetelte: Kovács Ágnes. A kötet anyagát gyűjtötte: Erdész Sándor, Halmos István. A mesemondó életrajzát írta: Nyárády Mihály. A tájszavak magyarázatáét és nyelvészeti megjegyzéseket írta: Balogh Lajos. A Magyar Népmesekatalógus Füzetei 4. Bp.-Nyíregyháza, 1968., Jósa András Múzeum - Néprajzi Múzeum. Kiadói papírkötés, egészen kis kopásnyomokkal. Megjelent 1000 példányban.
17601.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF