Number of items: 304

[Gárdonyi Géza] Göre Gábor: Tapasztalatok, vagyis más szóval az nagy kiállításon szörzött tapasztalatok. Bp., é.n., Közdok. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17722.

1 000 HUF
Kissházy József: Nevetős fejfák. Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17723.

1 200 HUF
Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borítón Jobbágy bélyegzéssel.
17724.

1 200 HUF
Mikszáth Kálmán: A fészek regényei. Elbeszélések. Bp., 1901, Singer és Wolfner, 158+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben.
17725.

1 200 HUF
Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
17726.

1 400 HUF
Fekete misék. Papok és apácák bűnei. Írta: egy kiugrott szerzetes. Bp., [1908], Kereskedelmi Reklámvállalat, 93+(1) p. A borító Bernáth Sándor munkája. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti elülső papírborító a kötéstáblára kasírozva.
17727.

1 600 HUF
14
Gárdonyi Lajos: Véletlenül történt. (Önéletrajz). Bp., 1942, szerzői kiadás (May János-ny.), 143 p. A borítón Angelo felvétele. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált, szakadt kiadói papír védőborítóban.
17728.

1 800 HUF
Arany János művei. 6. kötet. Prózai dolgozatok. Bp., 1890, Franklin. Kiadói aranyozott, festett, egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
17729.

1 200 HUF
Dallos Sándor: Dunántúli legendás könyv. Bp., Hungária. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
17730.

1 800 HUF
Riskó Géza: Vasárnapi visszhang. A szerző, Riskó Géza és a felesége által DEDIKÁLT példány. Bp., én., Hungalibri. Kiadói papírkötés.
17731.

1 200 HUF
Finta Sándor: A nagy majom titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!
17732.

Finta Sándor: A "nagy majom" titka. Bp., é.n. (1943), Forrás. 171p. A címlapkép Sebők Imre műve. Kiadói illusztrált papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, első néhány lap kissé sérült és kissé foltos, utolsó néhány lapon lapszéli, szöveget nem érintő szakadásokkal. Ritka ponyva!

1 800 HUF
Strindberg Ágost: Egy lélek fejlődése. A forrongás évei. Ford.: Mikes Lajos. Bp.,én., Dick Manó. Átkötött félvászon-kötésben.
17733.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF