Printed Materials

Number of items: 315

Heil Péter: Az aradvárosi női felső kereskedelmi iskola negyedik évi jelentése az 1917-1918 iskolai évről. Arad és vidéke nyomda, Arad. 31p.
15235.

1 000 HUF
1918-1921 Zászlónk XVIII. és XX. évfolyamának 2 db száma
15236.

1 200 HUF
1919 A ... hitelszövetkezet, mint az Országos Központi Hitelszövetkezet tagja. alapszabály-tervezete. Bp., Bíró Miklós, 28 p.
15237.

1919 A " ... hitelszövetkezet, mint az Országos Központi Hitelszövetkezet tagja." alapszabály-tervezete. Bp., Bíró Miklós, 28 p.

1 800 HUF
15238.

5 000 HUF
1919. augusztus 5. Magyar és román nyelvű körözvény a nyilvános helyek zárórájáról és az igazolvánnyal illetve igazolvány nélkül való közlekedésről, 3 db, szakadásokkal
15239.

8 000 HUF
13
Wertheim, A. G.M.B.H. Berlin. Leipziger Strasse am Leipziger Platz.  [Berlin, 192?], ny. nélkül. 40 p. Nagyon sok fényképpel. A híres áruház reklámkiadványa. / Advertising booklet of the famous Werheim 34 cm
15240.

5 500 HUF
14,86
16,18
1920 Nyugat 1920. Tizenharmadik évfolyam, 1-22. sz. Az utolsó, kettős szám (23-24. sz.) hiányzik. Főszerk.: Ignotus. Szerk.: Babits Mihály, Osvát Ernő. Bp., Pallas, IV+1072 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, javított gerinccel, a 3-4. szám címlapja (111/112. lap) hiányzik, de a többi címlapot bekötötték, körbevágott, az elülső szennylap hiányzik, a hátsó szennylap pótolt, egy-két lapon bejelöléssel.
15241.

3 000 HUF
cca 1920 Use more air fly with BAT. London városnéző repülések ismertető és ártábla
15242.

900 HUF
2,43
2,65
1921 Hadifogoly-ujság, a m. kir. Honvédelmi Minisztérium hadifogoly osztályának hivatalos lapja, 3. évf. 19. sz., szakadozott lapszélekkel, az utolsó lapon hiánnyal, 12 p.
15243.

1 800 HUF
1921 Tabularium, a gyűjtősport levéltára, I. évf. 1. sz. (induló szám), 1921. márc. 20. Kiadja az Amatőrök Forgalmi Szövetkezete. Bp., Korvin Testvérek-ny., 32 p. (Benne: Rédey Miklós: A magyar kőnyomatos bélyegek legveszedelmesebb hamisítványai; Pénzszükség - szükségpénz; A szövetkezeti eszme térfoglalása a filatéliában; stb.) Magyar és német nyelven. Kiadói tűzött papírkötés, apró szakadásokkal. Ritka!
15244.

1 800 HUF
1921 Az erdélyi agrártörvény (Törvény az erdélyi, bánáti, kőrösvidéki és máramarosi agrárreformról). Kiadja a Brassói Lapok nyomdavállalata. Tűzött papírkötés, hiányos borítóval, 60 p. Ritka!
15245.

1921 Az erdélyi agrártörvény (Törvény az erdélyi, bánáti, kőrösvidéki és máramarosi agrárreformról). Kiadja a "Brassói Lapok" nyomdavállalata. Tűzött papírkötés, hiányos borítóval, 60 p. Ritka!

2 400 HUF
1923 Orvosi könyv, naptár
15246.

1923 Orvosi könyv, naptár

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF