https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Glass-objects

Number of items: 239

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm
11678.

Lobmeyr üveg kehely, Bécs városképével díszített, csiszolt, jelzett, minimális karcokkal, m: 13 cm

 
The item is not available
Starting price:
46 000 HUF
124,32
EUR
,
135,29
USD
Number of bids:
0
Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm
11679.

Carl Deffner Osztrák pohárkészlet tálcával, fém, üveg betétekkel, jelzett, 1900 körül, kopásokkal, 40x15,5 cm

 
Sold
Starting price:
36 000 HUF
97,30
EUR
,
105,88
USD
Number of bids:
1
Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm
11680.

Velencei antik üveg váza, fújt, kézzel festett, aranyozott, hibátlan, m: 20cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban
11681.

Régi patikai, gyógyszeres üveg gyűjtemény, össz. 23 db (főként anyagában színezett, barna üvegek), cca. 1920-1940, vegyes méretben és állapotban, kartondobozban

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,68
EUR
,
82,35
USD
Number of bids:
0
Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan
11682.

Dekoratív nagy méretű kristály likőrös üveg. 35 cm Hibátlan

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm
11683.

Vladimir Murakhver: Szív kristály váza, jelzés nélkül, Neman üveggyár, 1970 körül, Fehéroroszország, hibátlan, m: 15,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
1
Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm
11684.

Kék kristály hamutartó, ezüst (Ag) peremmel jelzett, gravírozott d:14 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22
11685.

11 db sörös korsó / pohár, DAB, Stella Artois, Bitburger, Tlaty Bazan stb. Hibátlan, m: 14-22

 
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
18,92
EUR
,
20,59
USD
Number of bids:
0
Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
11686.

Murano vere soufflé váza, fújt, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,65
EUR
,
52,94
USD
Number of bids:
0
Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
11687.

Kiöntő, magyar XIX. sz. Maria felirattal. Kézzel festett, hibátlan 15 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,84
EUR
,
41,18
USD
Number of bids:
0
2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm
11688.

2 db borospohár, csiszolt ólomkristály, a Katasztrófavédelmi címerével. Díszdobozban. Hibátlan, m: 18 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm
11689.

Carlo Moretti üveg design váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 22 cm

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,43
EUR
,
35,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment