11210. 435. Closed Online auction Art-ceramics
2 000 HUF
11
0 HUF
Bozsik Kálmán Kunszentmárton, 2 db kerámia váza, egyik aranyszínű ornamentikával díszített. Jelzett mindkettő, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, m: 13,5 és 14 cm
Photo of the item taken by : nagy_andras