Photo

Number of items: 545

cca 1920 Hölgy népviseletben, szőrme bundával. Nagyméretű fotó, lapra kasírozva, dekoratív, üvegezett keretben. 22x16 cm, keret: 33x25 cm
14599.

1 600 HUF
cca 1960-1970 MÁV villamos- és dízelmozdony, 2 db nagyméretű fotó, papírlapra ragasztva (hátoldalukon MÁV épületek alaprajzai), kissé sérültek, 39x29 cm / Hungarian State Railways electric and diesel locomotives, 2 large-size vintage photos, slightly damaged
14600.

2 000 HUF
cca 1950-1960 Fotóalbum, benne profi teniszezők fényképei, róluk szóló újságkivágások, köztük Francisco Perak (Perák Ferenc?) magyar teniszező; számos külföldi helyszíneken készült fotóval, összesen kb. 90-100 db, vegyes méretben, zsinórfűzéses, kissé sérült albumban
14601.

4 800 HUF
12,97
14,12
1984. évi utánpótlás EB selejtező mérkőzés, Dánia-Magyarország 2:1, a magyar labdarúgók csoportképe, Karossa László felvétele. Rajta a játékosok nevesítve (góllövő: Csongrádi). Kartonra kasírozott, nagyméretű fotó, foltokkal, középen törésnyommal, 40x30 cm
14602.

2 000 HUF
cca 1920-1930 Kártyázó hölgyek, üvegnegatív, 13×17,5 cm
14603.

1 000 HUF
cca 1910 Családi fotó kerékpárral és katonával kartonon 36x30 cm
14604.

2 400 HUF
1908 A győri m. kir. állami főreáliskola 1907-1908 évben érettségi vizsgálatot tett tanulói, nagyméretű, szecessziós tablófotó, Fodor Vilmos győri műterméből, erősen sérült, ragasztott kartonon, 30x24,5 cm
14605.

3 000 HUF
1936 Fiatal pár esküvői fotói, 2 db nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, Schäffer Gyula jelzett felvételei, az egyik a hátoldalon feliratozva a képen szereplők nevével, 22,5x17 cm
14606.

1 200 HUF
cca 1940-1960 Fogász munka közben, nagyméretű fotó, kissé sérült szélekkel, 39,5x29,5 cm
14607.

1 800 HUF
cca 1920-1930 Fiatal hordár fiú fotója, paszpartuban, korabeli, üvegezett fa keretben, 18x14 cm (keret: 27x23 cm)
14608.

1 200 HUF
7 db régi fotótasak, vegyes méretben és állapotban, háromban átnézetlen negatívokkal
14609.

2 000 HUF
cca 1920-1930 Angelo (Funk Pál) (1894-1974): Hölgy portréja. Jelzett, kartonra kasírozott fotó. Dekoratív, korabeli üvegezett fa keretben, a kereten kisebb sérülésekkel, 22,5x16 cm (keret: 38,5x30 cm)
14610.

4 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF