Number of items: 523

Banksy: Very Little Helps. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, szárazpecséttel Számozott: 10/60. Lapméret:50x35 cm, / Numbered, marked
10036.

40 000 HUF
108,11
117,65
Bánszki Tamás (1892-1971): A csodaszarvas. Rézkarc, papír. Jelzés nélkül, feliratozott. 16x19 cm
10037.

3 000 HUF
10038.

8 000 HUF
Barabás Reismann Gizella (1893-1985): Balatonpart Balatonszabadinál, 1934. Ceruza, papír, jelzett, lapszéli apró szakadásokkal. Hátoldala Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus részére postázott képeslap Barabás Reismann Gizella autográf soraival, amelyben Balatonkenesén és Balatonszabadiban töltött idejéről és ott készült vázlatokról számol be. 10,5x15 cm
10039.

7 000 HUF
18,92
20,59
10040.

26 000 HUF
70,27
76,47
10041.

28 000 HUF
75,68
82,35
Barcsai Tibor (1937 - 2017): Prága, Olaj, fa, jelzett 13x35 cm Fa keretben Jelzett a hátoldalon. Sérült
10042.

18 000 HUF
48,65
52,94
Barczy Pál (1933-2003): Március előtt (Petőfi). Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm
10043.

4 000 HUF
Jean Barillon (1913-1996): Francia táj. Akvarell, golyóstoll, papír, jelzett, 46x38 cm
10044.

14 000 HUF
37,84
41,18
Bálint Ildikó (1942-): Altatás, 1987. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A V/VII. számozással. Üvegezett keretben. 35×47 cm
10045.

22 000 HUF
59,46
64,71
Bánfalvi Kata (?-): 10 db geometrikus-absztrakt vázlat. Kollázs, papír, jelzett, 25×34,5 cm
10046.

2 800 HUF
7,57
8,24
9
Bánfalvy Ákos (1943-): Illusztráció Fehér Tibor: A ródoszi lovag c. könyvéhez. Lavírozott tus, papír, jelzett, papírra kasírozva. Hátoldalán Móra Ferenc Könyvkiadó Bélyegzőjével. 34,5×24 cm
10047.

9 000 HUF
24,32
26,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF