Military

Number of items: 105

2001. Magyar-Amerikai parancsnoki törzsvezetési-harcászati gyakorlat kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1-
33892.

2001. "Magyar-Amerikai parancsnoki törzsvezetési-harcászati gyakorlat" kétoldalas ezüstpatinázott fém emlékérem (42mm) T:1-

1 200 HUF
Amerikai Egyesült Államok DN Fegyveres Erők Tartalékosa bronz kitüntetés mellszalagon T:1-  USA ND Armed Forces Reserve bronze decoration with ribbon C:AU
33893.

Amerikai Egyesült Államok DN "Fegyveres Erők Tartalékosa" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- USA ND "Armed Forces Reserve" bronze decoration with ribbon C:AU

2 800 HUF
7,57
8,24
Amerikai Egyesült Államok DN Kitűnő magaviseletért bronz kitüntetés mellszalagon T:1-  USA ND For good conduct bronze decoration with ribbon C:AU
33894.

Amerikai Egyesült Államok DN "Kitűnő magaviseletért" bronz kitüntetés mellszalagon T:1- USA ND "For good conduct" bronze decoration with ribbon C:AU

2 800 HUF
7,57
8,24
Amerikai Egyesült Államok DN Katonai teljesítményért bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  USA ND For military achievement bronze decoration with ribbon C:AU
33895.

2 800 HUF
7,57
8,24
Amerikai Egyesült Államok DN Katonai eredményekért bronz kitüntetés mellszalaggal T:1-  USA ND For military achievements bronze decoration with ribbon C:AU
33896.

Amerikai Egyesült Államok DN "Katonai eredményekért" bronz kitüntetés mellszalaggal T:1- USA ND "For military achievements" bronze decoration with ribbon C:AU

2 800 HUF
7,57
8,24
Belgium DN Katonai sofőr logisztikai alakulat fém sapkajelvény T:1- Belgium ND Military driver logistical corps metal cap badge C:AU
33897.

1 200 HUF
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina
33898.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" aranyozott bronz kitüntetés polgári mellszalagon! T:1- kis ph., patina Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" gilt bronze decoration, with civil ribbon! C:AU small edge error, patina

8 000 HUF
Hollandia 1945. BINNENLANDSCHE STRIJTKRACHTEN 1944-1945 (Hazai Hadsereg) bronz gomblyukjelvény, hátoldalon karcolt nevekkel és 4-es számmal (26x21mm) T:2 Netherlands 1945. BINNENLANDSCHE STRIJTKRACHTEN 1944-1945 (Domestic Armed Forces) bronz buttonhole badge with etched names and number 4 on backside (26x21mm) C:XF
33899.

8 000 HUF
Német Birodalom ~1918. Egyoldalas zománcozott bronz világháborús emlékmedál szalag nélkül (24x24mm) T:1- zománchiba German Empire ~1918. One-sided enameled bronze WWI commemorative medallion without ribbon (24x24mm) C:AU enamel error
33900.

3 000 HUF
Szovjetunió 1943-1991. Alekszandr Nyevszkij Rend aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés hátoldalán gyártói jelzéssel, csavaros hátlappal, 32963 sorszámmal T:2 kopott aranyozás, patina Soviet Union 1943-1991. Order of Alexander Nevsky gilt, enamelled, unmarked Ag decoration with screwback, makers mark and 32963 serial number on the reverse C:XF worn gilt, patina
33901.

Szovjetunió 1943-1991. "Alekszandr Nyevszkij Rend" aranyozott, zománcozott, jelzetlen Ag kitüntetés hátoldalán gyártói jelzéssel, csavaros hátlappal, "32963" sorszámmal T:2 kopott aranyozás, patina Soviet Union 1943-1991. "Order of Alexander Nevsky" gilt, enamelled, unmarked Ag decoration with screwback, maker's mark and "32963" serial number on the reverse C:XF worn gilt, patina

12 000 HUF
32,43
35,29
35
Szerbia 1913. Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk aranyozott bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- kis patina / Serbia 1913. Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars gilt bronze decoration with triangle ribbon C:AU small patina
33902.

Szerbia 1913. "Emlékkereszt 1913 - Balkáni Háborúk" aranyozott bronz kitüntetés háromszög mellszalagon T:1- kis patina / Serbia 1913. "Commemorative Cross 1913 - of the Balkan Wars" gilt bronze decoration with triangle ribbon C:AU small patina

10 000 HUF
27,03
29,41
Szovjetunió ~1980. Mester fokozatú és 1., 2., 3. osztályú katona zománcozott bronz kitüntető jelvények csavaros hátlappal (4xklf) T:2 apró zománchibák / Soviet Union ~1980. Master and 1st, 2nd, 3rd class soldier enamelled bronze badges with screw back (4xdiff) C:XF tiny enamel errors
33903.

7 500 HUF
20,27
22,06

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF