Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 460

DN Zomba egyoldalas ezüstözött fém emlékérem (140mm) T:1- patina
31516.

DN "Zomba" egyoldalas ezüstözött fém emlékérem (140mm) T:1- patina

4 000 HUF
DN Pomáz községért egyoldalas bronz emlékérem (115mm) T:2 patina
31517.

DN "Pomáz községért" egyoldalas bronz emlékérem (115mm) T:2 patina

2 000 HUF
DN Szolnok megyéért / Hass, alkoss, gyarapíts kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (90mm) T:1- patina
31518.

DN "Szolnok megyéért / "Hass, alkoss, gyarapíts" kétoldalas bronz emlékérem díszdobozban (90mm) T:1- patina

3 000 HUF
DN Sajdik Ferenc rajz / A legszeretetreméltóbb tanárnak kétoldalas aranyozott emlékérem kapszulában, bársonyborítású tokban (32mm) T:PP
31519.

DN "Sajdik Ferenc rajz / A legszeretetreméltóbb tanárnak" kétoldalas aranyozott emlékérem kapszulában, bársonyborítású tokban (32mm) T:PP

3 000 HUF
Férfi portré egyoldalas bronz plakett festett fa posztamensen feloldatlan (129x100mm) T:1-
31520.

"Férfi portré" egyoldalas bronz plakett festett fa posztamensen feloldatlan (129x100mm) T:1-

11 000 HUF
29,73
32,35
DN Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848 kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:3
31521.

DN "Kossuth Lajos / Szabadság, Egyenlőség, Testvériség 1848" kétoldalas bronz emlékérem füllel (30mm) T:3

1 200 HUF
DN Csókakő / Az első köztéri Horthy Miklós szoborért! kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- patina
31522.

DN "Csókakő / Az első köztéri Horthy Miklós szoborért!" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- patina

5 000 HUF
DN Széchenyi István Gazdasági Társaság / Magyar Hitelbank Rt. kétoldalas bronz emlékérem (74mm) T:1-
31523.

DN "Széchenyi István Gazdasági Társaság / Magyar Hitelbank Rt." kétoldalas bronz emlékérem (74mm) T:1-

4 000 HUF
DN Magyar tallérok utánveretben - Báthory Gábor tallérja 1609. kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal, kapszulában (20g/0.999/38.61mm) T:PP
31524.

DN "Magyar tallérok utánveretben - Báthory Gábor tallérja 1609." kétoldalas Ag emlékérem tanúsítvánnyal, kapszulában (20g/0.999/38.61mm) T:PP

5 000 HUF
DN Munkácsy Mihály egyoldalas bronz emlékplakett (85x65mm) T:1-
31525.

DN "Munkácsy Mihály" egyoldalas bronz emlékplakett (85x65mm) T:1-

2 400 HUF
DN Anya gyermekével egyoldalas bronz emlékérem (57mm) T:1-
31526.

DN "Anya gyermekével" egyoldalas bronz emlékérem (57mm) T:1-

1 000 HUF
DN II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk 1676-1735 fém lemezérem műanyag tokban (38,5mm) T:1 tok sérült
31527.

DN "II. Rákóczi Ferenc - Hazánk szentje, szabadság vezére, sötét éjben fényes csillagunk 1676-1735" fém lemezérem műanyag tokban (38,5mm) T:1 tok sérült

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF